Podziel się swoim 1,5% podatku na wsparcie mediów Strefy Wolnego Słowa. Dziękujemy za solidarność! Dowiedz się więcej »

NASZA AKCJA #DumaiSzacunek. Rypin, Kraków, Nowy Targ… Flagi pojawiają się w wielu miastach Polski [ZDJĘCIA]

Dociera do nas coraz więcej sygnałów na temat zaangażowania Czytelników w naszą akcję #dumaiszacunek. W wielu oknach, na balkonach, a także przed domami już powiewają biało-czerwone flagi. Napływają do nas kolejne zdjęcia m.in. z Rypina, Krakowa, Nowego Targu, Trójmiasta, Poznania, a także z Niemiec i Francji. Na łamach Telewizji Republika oficjalne poparcie dla naszej akcji wyraził nawet senator PO Kazimierz Kleina. Flagę wywiesił także minister Adam Andruszkiewiczi. A Twoja flaga już wywieszona? Pokaż swoją biało-czerwoną! Wyraź poparcie dla strażników granicznych, żołnierzy i policjantów, którzy bronią naszej wschodniej granicy.

Foto: st. szer. Wojciech Król CO/MON

Akcja #DumaiSzacunek została zapoczątkowana przez redakcje portalu Niezalezna.pl i „Gazety Polskiej” i pozostałe media Strefy Wolnego Słowa. Inicjatywa cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Spływają do nas zdjęcia z całej Polski - od Gdańska po Kraków i od Bochni po Wierciochy. Dostaliśmy też po jednym zdjęciu z Francji i z Niemiec oraz z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Zachęcamy do dzielenia się informacjami na temat akcji w mediach społecznościowych oraz do nadsyłania do nas zdjęć swoich flag.

Bądźmy razem w tych trudnych chwilach próby! Wywieśmy w swoich domach, na balkonach, w oknach biało-czerwone flagi – wyraz dumy i szacunku dla służby pełnionej na wschodniej granicy naszego kraju.

Na nasz apel, aby na znak poparcia dla strażników granicznych, żołnierzy i policjantów wywiesić biało-czerwone flagi spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony Czytelników. Docierają do nas kolejne zdjęcia biało-czerwonych flag wywieszanych na znak wsparcia i wyraz szacunku dla służb i żołnierzy broniących granicy.

Wysyłajcie informacje o naszej akcji Duma i Szacunek do swoich znajomych. Wstawiajcie zdjęcia swoich flag w mediach społecznościowych, koniecznie ze znacznikiem #DumaiSzacunek.

Zdjęcia swoich flag można wysyłać również na adres redakcji: g.wierzcholowski@niezalezna.pl


 

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
redakcja
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo