NASZA AKCJA Duma i Szacunek! Wywieśmy flagi w całej Polsce, by wyrazić poparcie dla strażników i żołnierzy

W ramach solidarności z tymi, którzy narażając zdrowie i życie, bronią polskiej granicy przed najazdem ludzi nasłanych przez Łukaszenkę, redakcje tygodnika „Gazeta Polska”, portalu Niezalezna.pl oraz wszystkich mediów Strefy Wolnego Słowa apelują do wszystkich, którym dobro Polski leży na sercu: Wywieśmy dziś flagi w całej Polsce! Wyraźmy poparcie dla strażników granicznych, żołnierzy i policjantów.

Od tygodni trwa napór imigrantów na polska granicę. Choć sytuacja jest niezwykle napięta, pod adresem tych, którzy bronią dziś dostępu do naszego kraju, kierowane są szkalujące ataki.

Ze strony niektórych celebrytów i polityków opozycji słychać głosy pogardy i oburzające oskarżenia kierowane w stronę strzegących granic funkcjonariuszy Straży Granicznej oraz żołnierzy Wojska Polskiego.

Nie bądźmy obojętni.

Na naszych oczach rozpoczęła się największa do tej pory próba bezprawnego, masowego i siłowego naruszenia integralności wschodniej granicy Polski i Unii Europejskiej.

Bądźmy razem w tych trudnych chwilach próby! Wywieśmy w swoich domach, na balkonach, w oknach biało-czerwone flagi – wyraz dumy i szacunku dla służby pełnionej na wschodniej granicy naszego kraju przez Straż Graniczną i Wojsko Polskie.

[fot. Straż Graniczna, Wojsko Polskie i Policja - odpierają atak na polską granicę]


[fot. st. szer. Wojciech Król CO/MON
]

[fot.Fot. Tomasz Hamrat/ Gazeta Polska]

 Źródło: Niezalezna.pl

 

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo