Setki tysięcy imigrantów wjadą do Polski. Dziesiątki milionów do Europy » czytaj więcej w Gazecie Polskiej! Więcej »

Jaki obnaża pakt migracyjny: Za waszą obsesję władzy bezpieczeństwem mają zapłacić wszyscy mieszkańcy Europy

Dlaczego forsujecie ten projekt? Bo to projekt ideologiczny, mający na celu zniszczenie naszej cywilizacji, chrześcijaństwa, państw narodowych oraz pozyskanie pewnych głosów dla lewicy i liberałów - zarzucał lewicowo-liberalnej większości w PE podczas debaty o pakcie migracyjnym w Strasburgu europoseł PiS Patryk Jaki.

Jaki w PE: Proponujecie z Tuskiem i PSL-em jeszcze więcej tego mimo, że mieszkańcy tego nie chcą. Chcą po prostu zatrzymać nielegalną migrację
fot. europarl.europa.eu

W środę podczas sesji plenarnej Parlamentu Europejskiego w Strasburgu odbywa się debata pt. "Potrzeba szybkiego przyjęcia pakietu w sprawie azylu i migracji". Została ona włączona do porządku obrad na wniosek frakcji EPL, w której skład wchodzą PO i PSL. Za debatą o takim tytule opowiedzieli się też socjaldemokraci, mający w swoich szeregach SLD i Nową Lewicę oraz liberałowie (Polska 2050).

Z ramienia EKR głos zabrał m.in. Patryk Jaki, europoseł PiS.

- Przyjrzyjmy się dotychczasowym efektom waszej polityki migracyjnej - oto dane z waszych państw - rozpoczął, przechodząc do konkretnych statystyk.

Przedstawiał:

"w 2021 roku co drugi sprawca agresji seksualnej w Hiszpanii to obcokrajowiec, a co piąty pochodzi z Afryki. W Niemczech w morderstwo zamieszany jest ośmiokrotnie częściej imigrant z Afganistanu i Pakistanu, niż rodowity Niemiec. W Niemczech 20 razy, we Włoszech 17 razy, w Hiszpanii 14 razy częściej podejrzany o przestępstwo jest Algierczyk, niż rdzenny mieszkaniec tych krajów”.

Powołując się na badania z 2016 roku wskazał, że „72 proc. francuskich muzułmanów chce wprowadzenia szariatu”.

- Wy teraz proponujecie z Tuskiem i PSL-em jeszcze więcej tego mimo, że mieszkańcy tego nie chcą. Chcą po prostu zatrzymać nielegalną migrację - zarzucał.

I dalej:

„dlaczego forsujecie ten projekt? Bo to projekt ideologiczny, mający na celu zniszczenie naszej cywilizacji, chrześcijaństwa, państw narodowych oraz pozyskanie pewnych głosów dla lewicy i liberałów. Za waszą obsesję władzy bezpieczeństwem mają zapłacić wszyscy mieszkańcy Unii Europejskiej”.

- W związku z tym mam dla was komunikat: Polacy w referendum zatrzymają wasz pakt migracyjny - zakończył.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Parlament Europejski #Patryk Jaki #pakt migracyjny #debata

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
am
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo