MON dementuje medialne kłamstwa ws. firmy BBM

Ministerstwo Obrony Narodowej rozważa podjęcie zdecydowanych kroków prawnych przeciwko redakcji „Faktu” w związku nieprawdziwymi informacjami na temat rzekomych relacji Ministra Macierewicza z

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
mon.gov.pl
Ministerstwo Obrony Narodowej rozważa podjęcie zdecydowanych kroków prawnych przeciwko redakcji „Faktu” w związku nieprawdziwymi informacjami na temat rzekomych relacji Ministra Macierewicza z firmą Bartłomieja Misiewicza.

Jak informowaliśmy na łamach portalu niezalezna.pl prawdą jest, że Bartłomiej Misiewicz założył firmę BBM, która będzie zajmować się m.in. szeroko rozumianym doradztwem, konsultacjami, PR-em bezpieczeństwem czy mediami.  Sam Misiewicz musiał jednak prostować już wiele medialnych kłamstw na temat swojej firmy.

- Moja firma BBM będzie realizowała się w segmencie doradztwa, bezpieczeństwa czy mediów.  Nie będę udzielał żadnych pożyczek. To kłamstwo  - oznajmił Misiewicz w rozmowie z portalem telewizjarepublika.pl.

CZYTAJ WIĘCEJ: Medialne sensacje na temat firmy Misiewicza wyssane z palca. „To kłamstwo. Nie będę udzielał żadnych pożyczek”

Dziś w sprawie firmy BBM komunikat wydał resort obrony narodowej:

W związku z nieprawdziwymi informacjami opublikowanymi na portalu oraz w gazecie „Fakt” 20 maja 2017 r. Ministerstwo Obrony Narodowej oświadcza, że ministra Antoniego Macierewicza nie łączą żadne relacje z firmą BBM.
W związku z zawartymi w tekście pomówieniami i insynuacjami, MON analizuje podjęcie zdecydowanych kroków prawnych przeciwko redakcji gazety oraz autorce tekstu – informuje rzecznik prasowa MON mjr Anna Pęzioł-Wójtowicz.

 Źródło: niezalezna.pl,mon.gov.pl

 

#BMM #dezinformacja #Bartłomiej Misiewicz #Antoni Macierewicz #MON

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
rz
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo