niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
22 lipca 2017

Medialne sensacje na temat firmy Misiewicza wyssane z palca. „To kłamstwo. Nie będę udzielał żadnych pożyczek”

Dodano: 19.05.2017 [14:17]
Medialne sensacje na temat firmy Misiewicza wyssane z palca. „To kłamstwo. Nie będę udzielał żadnych pożyczek” - niezalezna.pl
foto: Tomasz Hamrat/Gazeta Polska
Bartłomiej Misiewicz prostuje kłamstwa rozpowszechniane przez media, a dotyczące jego nowej działalności. Odnosząc się do rzekomych ustaleń portalu wp.pl, Misiewicz wyjaśnia, czym zajmuje się jego firma i prostuje kłamliwe informacje, które od pewnego czasu zaczęły krążyć w mediach.

Wszystko zaczęło się od tego, żę portal wp.pl, powołując się na „Super Express”, a także na własne „śledztwo dziennikarskie”, informował o tym, iż „firma Misiewicza mogłaby zajmować się także m.in. działalnością związaną z przyjmowaniem depozytów i udzielaniem kredytów, w takich formach jak: pożyczki zastawy hipoteczne, karty kredytowe itp. przez instytucje finansowe inne niż bank centralny, np. banki, kasy oszczędnościowe, towarzystwa kredytowe”, a także prowadzić „agencję bankową i punkty pobierania opłat”

W rozmowie z portalem Telewizji Republika Bartłomiej Misiewicz jednoznacznie zaprzeczył tym doniesieniom i stwierdził, że informacje na ten temat to po prostu kłamstwo.
 
Prawdą jest, że Bartłomiej Misiewicz założył firmę BBM, która będzie zajmować się m.in. szeroko rozumianym doradztwem, konsultacjami, PR-em bezpieczeństwem czy mediami.

- Moja firma BBM będzie realizowała się w segmencie doradztwa, bezpieczeństwa czy mediów.  Nie będę udzielał żadnych pożyczek. To kłamstwo

– oznajmił Misiewicz w rozmowie z portalem telewizjarepublika.pl.

Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Żadne kłamstwo. SE pisał, że Misiewicz mógłby dodatkowo (czyli oprócz działalności doradczej i reklamowej) zajmować się działalnością finansową - pożyczkami etc. Wystarczy wejść na stronę fima.gov.pl i wyszukać po imieniu i nazwisku. W dniu 19 maja 2017 r. z profilu usunięto nr PKD 6419Z (pośrednictwo w udzielaniu pożyczek) i 6499Z (pozostała działalność finansowa z wyłączeniem funduszy emerytalnych). Data usunięcia jest taka sama jak publikacji artykułów w prasie, więc można domniemywać, że usunął te numery po publikacji artykułów.

a ile lat miał Siemoniak,kiedy został viceprezesem telewizji;był starszy od Misiewicza?a ile lat mieli'doradcy"komitetu politycznego Sienkiewicza z MSW/tego od państwa teoretycznego/?

Misiewicz chłopie weź sie w końcu w garść zaprowadx brukowce do sądu niech sad i odpowiednio nagrodzi, a ty żadaj bardzo wysokich odszkodowań. Czy ry chłopie nie masz JAJ?!

Jaja to on ma i to pewnie wielkie nawet. Ale do sądu nie pójdzie bo wie że przegra.... Niestety nawet podczas dobrej zmiany jeszcze nic nie ginie tak szybko i łatwo można sprawdzić, że po publikacji WP usunięto wpis o pożyczkach itd z obszarów działalności BBM

Wystarczy tylko zapoznać się z rejestrem działalności gospodarczej; https://prod.ceidg.gov.pl/ceid...
i kolejno najechać kursorem na poszczególne kody PKD (które otwierają się ukazując pełne jego brzmienie), a panu Misiewiczowi polecam bezzwłoczne wystąpienie na drogę sądową o solidne odszkodowanie, ponieważ tylko dotkliwa kara zamknie usta kolejnym kłamcom. Zdecydowana większość rodaków wierzy mediom i tu zaczyna się mowa nienawiści - bo mało kto weryfikuje podane informacje.

Popieram w całej rozciągłosi.
Dodam jeszcze że poniżej wpisu jest przycisk "Historia wpisu" i tam można się dowiedzieć, że 2017-05-19 14:32:21 usunięto PKD 6419Z.
Dociekliwych czytelników zachęcam do sprawdzenia co to pkd oznacza.

firma PR - co robi ludziom wodę z mózgu!

Powinien POdac te AXELgadzinowy w.p folksdojcki za kłamstwo , pewnie ten folksdojcz orłos to POpierał.

Nie poda, ponieważ 99% tekstów o tym koleżce to prawda, bronienie tego Nikosia Dyzmy to skandal.

Nie było żadnego kłamstwa. SE zauważył, że "wśród wpisanych do rejestru działalności gospodarczej kodów PKD znalazły się też dwa dotyczące pośrednictwa pieniężnego i finansowej działalności usługowej". I to jest prawda. Nikt nie powiedział że firma Misiewicza UDZIELA pożyczek, ani że ZAMIERZA udzielać. Tylko tyle, że MOŻE ich udzielać zgodnie z zarejestrowanymi przez nią kodami PKD.

Jak chcesz oddzielać kłamstwo od prawdy, to musisz być uważniejszy.

Proponuję jednak poczytać ze zrozumieniem kolejno wszystkie kody PKD i w żadnym nie ma zapisu o możliwości pośrednictwa pieniężnego i finansowej działalności usługowej - po pierwsze nie kłam: https://prod.ceidg.gov.pl/ceid...

Bona45: proponuję jednak poczytać ze zrozumieniem historię wpisu który został przytoczony....

ewentualnie na 40 %

Misiewicz , jak zwykle , czerwona płachta na hejterskie lewackie , głupie byki. Rzuciły się jak wściekłe .

pozwać portal wp.pl do sądu i zażądać wielomilionowego odszkodowania

@wassa. A za co kolego? Za to, że dziennikarze sprawdzili jaką działalność ma zamiar prowadzić firma BBM wg kodów PKD, które to klasyfikują rodzaj prowadzonej działalności (a to żadna tajemnica handlowa i każdy przedsiębiorca musi to podać).
A skoro Bartek podał m.in. kod PKD 64.19.Z - tj. Pozostałe pośrednictwo pieniężne, które obejmuje m.in.:
"działalność związaną z przyjmowaniem depozytów i udzielaniem kredytów, w takich formach jak: pożyczki, zastawy hipoteczne, karty kredytowe itp. przez instytucje finansowe inne niż bank centralny, np. banki, kasy oszczędnościowe, towarzystwa kredytowe",
to za co człowieku chcesz ich podać do sądu.
Klepiesz wyświechtane dyrdymały, bo to na "Pana Misiewicza" atak.
Najlepiej siedź dziś w domu - upał straszny i pod sufitem ci się zagotuje.

PKD 70.22.Z - to jest kod działalności gospodarczej pana Misiewicza, więc skąd człowieku masz inny - pewnie ktoś wpuścił ciebie w maliny, więc nie kłam poczytaj i pomyśl:
https://prod.ceidg.gov.pl/ceid...

Oj, Bona45. Nikt nie wpuścił mnie w maliny ani nie kłamię podając ten kod PKD 64.19.Z. Tak po prostu było, a teraz zapewne się zmieniło po tym całym szumie medialnym. I bardzo dobrze ...
Niech Bartek zajmie się czymkolwiek, cokolwiek by to było. Ja mu niczego złego nie życzę. Nawet wręcz przeciwnie - niech mu się powodzi. Pod jednym wszak warunkiem - niech nie pcha się do polityki i władzy, bo to nie dla niego.

Do sądu tych oszczerców panie Bartłomieju,niech w końcu poczują ile kosztuje bezkarne pomawianie.Zlikwidować gadzinówki to jest konieczne.

Oj Misiu Pysiu. Za co się nie weźmiesz, to zaraz jakiś błąd lub wtopa. Zrób człowieku raz coś porządnie - tak aby nikt się nie czepiał i żebyś później nie musiał lawirować.
No chyba, że inaczej nie umiesz albo ... jesteś jaki jesteś.

przeczytaj jeszcze raz artykuł i zobaczysz że twój wpis to jeden obleśny bełkot

@republikanin. Przeczytałem ... i nic nowego nie wyczytałem.
Misiu Pysiu twierdzi, że jego firma BBM pożyczek udzielać nie będzie. OK. To po jaką cholerę zgłaszając swoją działalność gospodarczą zadeklarował, że jego firma może taką działalność prowadzić?
Jak dla mnie, to BM albo sam jest jełopem, albo chce z innych robić jełopów, albo ma doradców jełopów. Ja jełopem nie jestem i durnia ze mnie nikt nie zrobi. A z Ciebie?

To czytaj do skutku aż zrozumiesz
https://prod.ceidg.gov.pl/ceid...
nie ma mowy o żadnych pożyczkach - no i kod PKD też jest inny, ogarnij się chłopie!!!

...nie pieprzcie kumie po próżnicy...

Dlaczego Ci tzw dziennikarze z gadzinówek typu WP interia onet tvn polsat nie interesują się i nie szukają prawdy na temat prawdziwych afer tylko brukowe pomówienia jakiegoś pionka gdzie rozwiązanie afery FOZZ WSI itd gdzie szemrane powiązania biznesowe wszystkich trzech byłych prezydentów i ich zon i jakieś dziwne fundacje dziwni biznesmeni od karuzel VAT i zamówień publicznych typu Kulczyk czy Walter ,afera paliwowe ,gruntowe, reprywatyzacja itd i mnóstwo innych,gdzie rzetelność i śledcze dziennikarstwo,.żałośni jako dziennikarze mowie o wp interii onecie tvnie czy polsacie i innych gadzinówkach.

POdłe szwabskie, gadzinowe szczujnie. Stop i kropka w temacie.

portal Wirtualna to jest cos niewiarygodnego same kłamstwa
nie pracuję tam przypadkiem Tomasz Machała wychowanek Lisa ??

Ciekawe,że wyznawcy platfusów zajmują się stale młodym Misiewiczem zamiast kumplami Tuska z "Yeuropy" !!! Nijaki Schulz nie ma nawet średniego wykształcenia -tylko podstawowe.Juncker,obleśny pijaczyna,którego praca polega na całowaniu i poklepywaniu po głowie innych "dupków"itp.Widać,że platfusowi wyznawcy są na takim samym poziomie jak różnego rodzaju Schulze i Junckery !!!!!!

W całej tej awanturze współczułam mu, choć nie wiem jaki jest i co faktycznie dobrego a co złego robił. Podziwiałam też ministra Macierewicza, że broni kogoś kogo uznaje za zasłużonego. Jeśli jednak zakłada firmę, gdzie ma się zajmować doradztwem PR-owym, to trochę chyba przesada. Wygląda na to, że albo nie ma realnej oceny swoich możliwości albo przeszedł przeszkolenie u jakiejś "pani Kacik" i wręcz przeciwnie - wiedział doskonale co robi w ministerstwie, cel osiągał świetnie i będzie teraz doradzał jak kogoś zniszczyć wizerunkowo.

Kod działalności pana Misiewicza i zakres możliwości świadczonych usług: https://prod.ceidg.gov.pl/ceid...
życzę mu aby się dobrze wiodło w zgranym i uczciwym zespole

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl