Rząd w tajemnicy przygotowuje przyjęcie masowej fali migrantów » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

„Tęczówka” obok biało-czerwonej na polskim Sejmie? Takie marzenie ma „wiceministra” od Tuska! [WIDEO]

Najpierw był wręcz nakaz, co do stosowania określeń typu "homonormatywność", zamiast "homoseksualność". Potem pomysły takie jak usuwanie religii ze szkół, krzyży z ważnych instytucji (póki co - w Warszawie). A, no i specjalne prawa dla osób LGBT. Teraz, koalicja 13 grudnia idzie o krok dalej. "Ministra" od Tuska - Joanna Scheuring-Wielgus ujawniła światu swoje jedno, wielkie marzenie. Flaga LGBT miałaby wisieć obok pięknej narodowej, biało-czerwonej, na... budynku Sejmu. Koniec świata nadchodzi...?

Tak by to miało wyglądać?
pixabay.com/Astrobobo - pixabay.com

O tym, jak kolorowy, tęczowy, uśmiechnięty i radosny jest obecny rząd, pod wodzą Donalda Tuska, nie trzeba nikogo uświadamiać. Pro-aborcyjne tańce aktywistek w Sejmie, rząd złożony z ugrupowań różnej maści - w tym i lewicowych, przekonywanie 15-letnich dziewcząt, że mają one prawo przerywać ciążę, kiedy tylko tego zapragną - dzięki nieograniczonemu dostępowi do pigułek dzień po, czy specjalne prawa dla osób LGBT. To tylko mały wyrywek z tego, co prezentują społeczeństwo przedstawiciele obecnej władzy. 

"Tęczówka" zamiast biało-czerwonej...

Jednak to, o czym powiedziała dziś otwarcie w rozmowie z Wirtualną Polską, "wiceministra" kultury i dziedzictwa narodowego, Joanna Scheuring-Wielgus, szokuje i to poważnie... 

Rozmowa zaczęła się od tego, że już za kilka dni, dla środowisk LGBT (i innych podobnych) rozpoczyna się "Miesiąc Dumy", czyli po prostu... czerwiec. Środowiska te przyjęły, że jest to ich tęczowy miesiąc, w którym najczęściej odbywa się wiele manifestacji. Nie z rodzaju kulturalnych. Takich, gdzie obserwujemy ludzi przebranych za psy, prowadzących się na smyczach, z rekwizytami, które nie kojarzą się z jakimikolwiek normami...

W związku z tym, że Scheuring-Wielgus wielokrotnie wyrażała swoje wielkie poparcie dla tęczowych środowisk, zapytano ją o to, czy "jeszcze przed wyborami, jakiekolwiek ministerstwo odważy się wywiesić tęczową flagę".

I to pytanie, niestety, było błędem...

"Marzyłam sobie kiedyś o takiej sytuacji, żeby na Sejmie, u góry - tam przy fladze biało-czerwonej, w miesiącu dumy, została wywieszona flaga tęczowa. Nie wiem, czy marszałek Hołownia ma na tyle odwagi, aby coś takiego"

– rzuciła. Mówiąc, że nie rozmawiała na ten temat z Hołownią, ale "szkoda jej czasu".

Maski opadły - po raz kolejny...


Oglądaj Telewizję Republika na żywo:

 

 

 Źródło: niezalezna.pl, twitter.com

 

#LGBT #Polska #polityka #bezprawie Tuska

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Anna Zyzek
Wczytuję ocenę...
Wideo