Czy rząd Tuska ma Wielki plan rozbrojenia Polski » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Prezes PiS dla Niezalezna.pl o wstrząsających doniesieniach nt. tortur. „To przekroczenie wszelkich granic“

- To przekroczenie wszelkich granic - ocenił w rozmowie z portalem Niezalezna.pl tortury, jakim poddano osadzonych w związku z rzekomą aferą wokół Funduszu Sprawiedliwości prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Jarosław Kaczyński na proteście przed Sejmem
fot. B. Kalich - niezalezna.pl

Przed Sejmem trwa protest przeciwko działaniom koalicji 13 grudnia. Sprzeciw społeczeństwa to odpowiedź m.in. na ujawnione niedawno skandaliczne działania wobec osadzonych w związku z rzekomymi nieprawidłowościami w Funduszu Sprawiedliwości. Zatrzymanym ks. Michałowi Olszewskiemu oraz dwóm pracownicom resortu wciąż nie postawiono zarzutów.

Do sprawy odniósł się w rozmowie z portalem Niezalezna.pl prezes PiS Jarosław Kaczyński. Polityk zaznaczył, że protest jest w pełni uzasadniony, a władza posunęła się do najgorszych rozwiązań. 

"Trzeba walczyć o praworządność w Polsce, no a tortury to już jest przekroczenie wszelkich granic"

– powiedział.

Odnosząc się do ataków ze strony polityków rządzącej koalicji, którzy próbują dyskredytować doniesienia i twierdzą, że znęcanie się nad osadzonymi, to osobisty wymysł polityka, szef PiS powiedział: - Tortury są oczywiste. Dzisiaj są uzyskiwane kolejne tego potwierdzenia - zaznaczył.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#bezprawie Tuska

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

mś,am
Wczytuję ocenę...
Wideo