Czy rząd Tuska ma Wielki plan rozbrojenia Polski » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Müller do posła koalicji rządzącej: Aż się słabo robi! Weźcie się do roboty, chrońcie granice

"Nie zasłonicie się jakimiś tematami wizowymi sprzed roku czy półtora, tylko weźcie się do roboty, chrońcie granice, zamiast wprowadzać efekt mrożący dla polskich żołnierzy!" - mówił były rzecznik rządu Piotr Müller, odpowiadając posłowi koalicji rządzącej Sławomirowi Ćwikowi. Dyskusja w programie Miłosza Kłeczka w Telewizji Republika była niezwykle gorąca.

Piotr Müller
fot. Tomasz Jędrzejowski - Gazeta Polska

W ostatnim czasie Polskę obiegły niepokojące obrazki - czarnoskóry mężczyzna skaczący po samochodach w Warszawie czy "tańczący z nożem" wyznawca Allaha w aptece w Piotrkowie Trybunalskim. Nic dziwnego, że Polacy obawiają się fali nielegalnej migracji i kolejnych incydentów ze strony przybyszów z Afryki. 

Tymczasem w porannym niedzielnym programie Telewizji Republika poseł Sławomir Ćwik z Polski 2050 mówił o studentach, którzy rzekomo mieli dostać wizę za poprzednich rządów, po czym dotarli do Polski i nie pojawili się na uczelniach. Wówczas były rzecznik rządu nie wytrzymał...

Aż się słabo robi, bo ponad pół roku rządzicie, a pewnie za pół roku usłyszę to samo, że PiS jest winien. Weźcie odpowiedzialność za funkcjonowanie państwa. Wasza komisja ds. wiz co najwyżej udowodniła, że było kilkaset sztuk nielegalnie wydanych wiz, które w dodatku było namierzone za naszych czasów.

– powiedział Piotr Müller.

"Niech pan nie będzie śmieszny. Nie kontrolujecie polskich granic!" - mówił poseł PiS przedstawicielowi koalicji rządzącej.

Nie bierzecie odpowiedzialności i Polacy po prostu to widzą. Nie zasłonicie się jakimiś tematami wizowymi sprzed roku czy półtora, tylko weźcie się do roboty, chrońcie granice, zamiast wprowadzać efekt mrożący dla polskich żołnierzy! Wreszcie daliście policjantom broń na granicy polsko-białoruskiej. Weźcie się do roboty.

– dodał Müller.

OGLĄDAJ NA ŻYWO TELEWIZJĘ REPUBLIKA:

 Źródło: Telewizja Republika

 

#Piotr Muller

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

mk
Wczytuję ocenę...
Wideo