Czy rząd Tuska ma Wielki plan rozbrojenia Polski » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »
Z OSTATNIEJ CHWILI
Media: Strzały w Lautlingen (Badenia-Wirtembergia); według policji zginęło kilka osób • • •

Szok w Piotrkowie Trybunalskim. "Tańczył z nożem" w aptece. Gdy go zatrzymywali, krzyczał: Allah! [WIDEO]

Lokalne media z Piotrkowa Trybunalskiego kilka dni temu podały komunikat o mężczyźnie, awanturującym się w aptece, który miał dostać 500 zł mandatu. W mieście zawrzało, a pojawiło się też nagranie, które pokazuje, że chodzi o obcokrajowca, wykrzykującego o Allahu podczas zatrzymania.

Zatrzymanie w Piotrkowie Tryb.
fot. X.com - riki_rolo

Kilka dni temu w mediach z Piotrkowa Trybunalskiego pojawił się dość lakoniczny komunikat dotyczący mężczyzny zakłócającego porządek w aptece. - Jak się okazało, był on nietrzeźwy. Mężczyzna otrzymał mandat karny za zakłócanie porządku w wysokości 500 złotych - napisał serwis epiotrkow.pl, cytując miejscową oficer policji.

W mediach społecznościowych zawrzało. Mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego postanowili "uzupełnić" tę relację...

- Dlaczego nie piszecie jakiej narodowości on był? Czy uważacie że ukaranie mandatem tego kogoś powstrzyma go przed dalszymi działaniami? Czy naprawdę musi ktoś zginąć żebyście zrozumieli co się obecnie dzieje? - pisze pani Aneta.

"Może napiszecie, że to był kolorowy pan zza białoruskiej granicy, który wymachiwał nożem?" - dodał pan Piotr. 

Pani Dominika dodaje z kolei: - Trzeba nazywać rzeczy po imieniu, konkretne, twarde fakty a nie udawać, że nic się nie stało bo stało się i to nie była błaha sprawa tylko istniało zagrożenie utraty zdrowia lub życia. Pani, która przebywała w aptece najlepiej o tym wie.

W sieci pojawiło się nagranie tego zdarzenia.

Allah! - wykrzykiwał podczas zatrzymania

Na nagraniu widać, jak kobieta, która jest świadkiem zdarzenia, opowiada, że obcokrajowiec "z nożem tu tańczył".  - Allah! - wykrzykiwał tymczasem leżący na chodniku mężczyzna, którego obezwładniało kilku policjantów. To właśnie z tej interwencji powstał lakoniczny komunikat o "awanturze w aptece". 

Uwaga - nagranie zawiera wulgaryzmy:

W ostatnim czasie w Polsce przechodzi fala nielegalnej migracji. Wczoraj pisaliśmy o tym, że mieszkańcy jednej z podlaskich wsi boją się wyjść z domu, bo przystanek okupują migranci. Niestety, jak widać, incydenty zdarzają się też w innych częściach kraju.

 Źródło: epiotrkow.pl, niezalezna.pl

 

#Piotrków Trybunalski #migranci #nielegalna migracja

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

mk
Wczytuję ocenę...
Wideo