Kolejna awaria! Padł Instagram, szwankuje Facebook. A Albicla rośnie w siłę

Po niedawnej awarii, przyszyły kolejne. Instagram potwierdza problemy, a użytkownicy Facebooka po raz kolejny raportują o kłopotach z działaniem największego na świecie portalu społecznościowego. W serwisie DownDetector zgłoszono kilka tysięcy alertów o problemach z użytkowaniem portalu. Tymczasem Albicla działa bez zarzutu.

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
Filip Błażejowski/Gazeta Polska

Instagram potwierdza ponowne problemy aplikacji, które pojawiają się dzisiaj wieczorem - zaledwie kilka dni po poważnej awarii. Platforma widzi wzrost liczby osób zgłaszających awarie. Podobnie jest z Facebookiem.

"Wiemy, że niektórzy z Was mogą mieć teraz problemy z korzystaniem z Instagrama. Bardzo nam przykro i pracujemy tak szybko, jak to możliwe, aby to naprawić"

- poinformował zespół Instagrama we wpisie na Twitterze.

Do problemów z aplikacją odniósł się także Facebook. "Jesteśmy świadomi, że niektórzy mają problemy z dostępem do naszych aplikacji i produktów. Pracujemy nad tym, aby wszystko wróciło do normy tak szybko, jak to możliwe i przepraszamy za wszelkie niedogodności" - napisali na Twitterze.

Tymczasem bez zarzutu działa serwis społecznościowy Strefy Wolnego Słowa - Albicla.

Co więcej: Albicla stała się dla wielu alternatywą i stale rośnie w siłę. Jak wynika ze statystyk, notuje coraz więcej użytkowników. Ale to nie wszystko. Trafiła również do trendów!

Warto zajrzeć na www.albicla.com, zarejestrować się i korzystać z wolności słowa. 

 Źródło: niezalezna.pl, onet.pl

 

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
Magdalena Żuraw
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo