Węgry
Dwa oblicza kadry Sousy w jego debiucie. Remisowa kanonada z "Bratankami"
Dwa różne oblicza pokazała reprezentacja Polski w pierwszym meczu pod wodzą Portugalczyka Paulo Sousy. Do 58. minuty Polacy przegrywali 0:2 w Budapeszcie z Węgrami, prezentując się po prostu słabo. Potrójna zmiana przyniosła szybkie dwie bramki zdobyte przez Krzysztofa Piątka i Kamila Jóźwiaka, co odmieniło obraz meczu. Od tej pory na boisku Biało-Czerwoni pokazywali się z dużo lepszej strony. Mimo tego, to Węgrzy kolejny raz wyszli na prowadzenie, ale udało się wyrównać za sprawą Roberta Lewandowskiego.