Warszawa
Lata zaniedbań PO zbierają żniwo. Śmieciarze planują protest. Warszawa utonie w odpadkach?
Na początku sierpnia Patryk Jaki pokazał mediom problem, z jakim boryka się Warszawa pod rządami Hanny Gronkiewicz-Waltz. Zdjęcia odpadów zalegających na jednym z warszawskich osiedli obiegły internet. Rzeczniczka ratusza uspokajała, że problem związany jest ze zmianą firmy odbierającej nieczystości. Jak się okazuje, może być jeszcze gorzej - pracownicy owej spółki zapowiadają strajk.
Jaki ma „złą” wiadomość dla Żakowskiego i Trzaskowskiego. Celnie podsumował ich absurdalną rozmowę
– Rzeczywiście dzisiaj usłyszałem w radiu od Rafała Trzaskowskiego i od prowadzącego tę rozmowę, że gdyby nie Patryk Jaki, to nie byłoby afery reprywatyzacyjnej. W pewnym sensie mogę się z panami zgodzić. Gdyby nie nasza komisja, to afera reprywatyzacyjna nie byłaby odkręcana, nie byłoby tak głośna. Mogę tylko za to przeprosić – powiedział na konferencji prasowej Patryk Jaki, kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta stolicy.