USA
Morawiecki: Polska chce być solidnym sojusznikiem USA. Musimy walczyć ramię w ramię
Wicepremier, minister finansów i rozwoju Mateusz Morawiecki podczas wizyty w Nowym Jorku udzielił wywiadu dla telewizji FoxNews. - Polska chce być solidnym sojusznikiem USA. Musimy walczyć ramię w ramię razem z amerykańskimi żołnierzami. Musimy być razem - mówił Morawiecki.
Wicepremier ma dobre wiadomości dla Polski. Tak sypie się narracja totalnej opozycji
– JP Morgan w Polsce – to duże korzyści dla polskich inżynierów i informatyków; nie będą wyjeżdżać z Polski za pracą, będą mogli realizować się w naszym kraju – ocenił wicepremier, minister rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki.