Sejm
Pytała o "seks dla przyjemności", a Tusk podniósł jej mikroport. Przechodzi z "Wyborczej" do TVP
Justyna Dobrosz-Oracz wraca do TVP - ogłoszono w mediach. Pracownica "Gazety Wyborczej" zamienia Czerską na Woronicza, tym samym notując powrót do mediów publicznych po wielu latach. W ostatnich latach głośno było o jej pracy w Sejmie.
Szymon Hołownia przypomniał sobie o konstytucji: „Był wyrok, nie ma mandatu”
Marszałek sejmu na konferencji prasowej odniósł się do sprawy posłów Prawa i Sprawiedliwości - Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika. Szymon Hołownia uznaje, że ich mandaty wygasły i zapowiada, że Straż Marszałkowska nie wpuści ich na salę obrad.