premier
Premier apeluje do opozycji. "Pójdźmy razem ramię w ramię. Niech połączy nas Polska!"
Premier Mateusz Morawiecki zaapelował w liście do liderów oraz sympatyków wszystkich ugrupowań, ruchów i stronnictw o wspólne uczczenie 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. -Szczególnie apeluję i zwracam się do liderów partii opozycyjnych - pójdźmy razem, ramię w ramię - napisał premier.
Taki jest plan dla Śląska. Premier przedstawia kluczową inwestycję!
Inwestycja w Koksowni Przyjaźń w Dąbrowie Górniczej, gdzie kosztem ponad 345 mln zł modernizowana będzie bateria koksownicza, jest częścią rządowej Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju i Planu dla Śląska – podkreślał w dąbrowskiej koksowni premier Mateusz Morawiecki.
Premier wskazał jedną z kluczowych inwestycji w kraju! "To ważny element zarządzania energetyką"
Premier Mateusz Morawiecki gościł dziś w Ostrołęce, gdzie oficjalnie poparł Janusza Kotowskiego - obecnego prezydenta miasta i kandydata na ten urząd na kolejną kadencję. Kandydat PiS otrzymał od mieszkańców żółtą kartkę, przegrywając pierwszą turę wyborów, lecz zapewnia, że wyciągnął z tego wnioski.