policja
Auto wybuchło w trakcie jazdy. Nie było szans na ratunek
Do wybuchu w samochodzie doszło dziś po południu na ulicy Partyzantów w Zielonej Górze. Kierowca zginął na miejscu. Wiózł kanistry z benzyną. Kierujący volkswagenem jechał ulicą Partyzantów przy zielonogórskiej komendzie miejskiej. Wtedy, jak mówią świadkowie, doszło do wybuchu.
Przyjechał do komendy i... stracił prawko
W Ciechanowie (woj. mazowieckie) 19-latek przyjechał do komendy policji i... stracił prawo. Zwrócił uwagę funkcjonariuszy, gdy zaparkował na miejscu dla niepełnosprawnych, nie mając do tego uprawnień. Co więcej, okazało się, że przekroczył limit punktów karnych za wykroczenia drogowe. Otrzymał dodatkowe punkty oraz mandat.