piłka nożna
Niespodziewanie zwolniony ze Stali Mielec trener Leszek Ojrzyński nie kryje żalu: Czuję się zdradzony przez działaczy!
Wyjazdowy remis z Wartą Poznań (0:0) przesądził o zdymisjonowaniu trenera Stali Mielec Leszka Ojrzyńskiego. - Zostałem oszukany. Miałem zapewnienie szefów klubu, że mogę liczyć na ich pełne wsparcie, a pogłoski o planach pozbycia się mnie, to zwykłe plotki. Stal zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, ale do końca sezonu pozostało nam jeszcze siedem spotkań, a starta do przedostatniej, dającej utrzymanie lokaty, którą zajmuje Podbeskidzie, to tylko jeden punkt. Drużyna jest dobrze przygotowana i wierzę, że byśmy się utrzymali – nie krył żalu w rozmowie z portalem Niezalezna.pl Leszek Ojrzyński.
"Derby Polski" bez rozstrzygnięcia. W meczu walki Lech Poznań zremisował ze stołeczną Legią
Prowadząca w tabeli ligowej warszawska Legia zremisowała bezbramkowo z jedenastym w stawce Lechem Poznań w meczu, który nazywany jest coraz częściej przez kibiców "Derbami Polski". Po raz pierwszy spotkanie obu tych klubów zakończyło się bezbramkowym remisem. Po dzisiejszym meczu Legia ma osiem punktów przewagi nad Pogonią Szczecin. Do końca sezonu pozostało sześć meczów.