piłka nożna
Zbigniew Boniek wysyła Jakuba Błaszczykowskiego do trzeciej ligi
Jakub Błaszczykowski bardzo stanowczo odpowiedział Zbigniewowi Bońkowi na sugestię, że powinien już zakończyć piłkarską karierę. Prezes PZPN jednak nie odpuszcza i w kolejnym wywiadzie doradził zawodnikowi Wisły Kraków, by kopał już tylko w trzeciej lidze.
Tylko u nas: "Jedenastka" sezonu Ekstraklasy według byłego gwiazdora Legii i Lecha
"To był popis jednego aktora - Legii Warszawa. Drużyna z Łazienkowskiej, jeśli tylko chciała, to bawiła się z ligowymi rywalami. Problem w tym, że chłopakom nie zawsze chciało się chcieć. W Polsce Legia nie ma konkurencji. O tym, na ile zespół Czesława Michniewicza jest mocny pokażą europejskie puchary" - uważa dwukrotny mistrz kraju z Lechem i Legią, oraz dwukrotny król strzelców ligi, zdobywca 122. goli w Ekstraklasie, Jerzy Podbrożny.