Kluby Gazety Polskiej
Kluby Gazety Polskiej na otwarciu kanału przez Mierzeję Wiślaną. Co za frekwencja! ZOBACZ ZDJĘCIA
Przedstawiciele Klubów Gazety Polskiej uczestniczyli w uroczystości otwarcia kanału żeglugowego przez Mierzeję Wiślaną. Klubowicze byli najliczniejszym środowiskiem patriotycznym, jakie przybyło na tę uroczystość. Setki osób z klubowymi emblematami i biało-czerwonymi flagami wspierało tę niezwykle ważną dla polskiej suwerenności inwestycję. Zobaczcie zdjęcia.
Na marszu klubów „GP" (w obronie mordowanych dzieci) - tłumy, „Fakty” TVN... milczą. Jako jedyne
W dzisiejszym marszu zorganizowanym przez Kluby „Gazety Polskiej" wzięło udział kilkanaście tysięcy osób! O ile inne stacje telewizyjne zdawały relację z tego wydarzenia, tak TVN przemilczał sprawę. Cóż, to już nie pierwszy ich raz...
Mają w sercu Polskę i Śląsk! Wśród wyróżnionych Tomasz Sakiewicz i Kluby Gazety Polskiej
- Kiedy katowicki biskup August Hlond, (który miał być prymasem Polski), pisał pierwszy wstępniak do "Gościa Niedzielnego" zwracał się do poróżnionych środowisk, by nieść dobre słowo i pociechę - mówił ks. Adam Pawlaszczyk, redaktor naczelny tygodnika "Gość Niedzielny" odbierając wyróżnienie "Gwiazdy Górnośląskiej", którą władze województwa śląskiego nagrodziły wczoraj osoby, które "mają w sercu Polskę i Śląsk". Wyróżnienie otrzymali także za konsekwentną politykę historyczną i godną postawę m.in. Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej" i "Gazety Polskiej Codziennie" oraz Kluby GP.