Kluby Gazety Polskiej
„Nasze środowisko ma siłę i jest szanowane”. Kluby „Gazety Polskiej” komentują słowa ambasadora USA Marka Brzezinskiego
Zadowolenie, wzruszenie i mobilizacja do działania po słowach ambasadora Stanów Zjednoczonych skierowanych do Klubów „Gazety Polskiej”. - To jest duże wyróżnienie i jednocześnie zobowiązanie – komentuje w rozmowie z Niezalezna.pl Adam Borowski. Działacz młodego pokolenia Klubowiczów Maciej Roszkowski wskazuje na rosnącą rolę Klubów „GP” na arenie międzynarodowej. - To jest bardzo budujące i pokazuje, że nasze środowisko ma siłę i jest szanowane – powiedział nasz rozmówca.
Klubowicze ze Szwecji i... "Okiem Młodych". Oni szli z Klubami GP w Marszu Niepodległości
Marsz Niepodległości 2022 przeszedł do historii. W sektorze Klubów Gazety Polskiej maszerowało wielu patriotów z biało-czerwonymi barwami. Wśród nich m.in. klubowicze ze Sztokholmu oraz... Oskar i Wiktoria, znani z kanału "Okiem Młodych". Rozmawialiśmy z nimi podczas wędrówki przez Warszawę.
Formacja Patriotyczna im. Kazimierza Wielkiego na Zjeździe Klubów „GP”. Borowski: Cieszę się, że tu są!
"Musimy młodzież wychowywać w gotowości do obrony. Kiedy dorosną, będą obywatelami świadomymi. Bardzo się cieszę, że tu są, ponieważ my się starzejemy, a to są po prostu nasi następcy" - mówił przewodniczący warszawskiego Klubu "GP" Adam Borowski. Tymi słowami skomentował prezentację Formacji Patriotycznej im. Kazimierza Wielkiego związaną z Klubem "Gazety Polskiej" w Milanówku podczas VIII Nadzwyczajnego Zjazdu Klubów "Gazety Polskiej".