Iran
Sobolewski o ostrzelaniu baz w Iraku: Nie ma strat w ludziach, atak Iranu okazał się atakiem propagandowym
Na szczęście atak Iranu okazał się atakiem propagandowym, nie ma strat w ludziach; jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi sojusznikami w NATO - mówił dziś szef komitetu wykonawczego, poseł PiS Krzysztof Sobolewski.
Sekretarz stanu USA: powiedzieliśmy reżimowi "dość". Mówił też o kolejnych "ewentualnych atakach"
- Ewentualne ataki Stanów Zjednoczonych w Iranie będą zgodne z prawem - oświadczył sekretarz stanu USA Mike Pompeo. W ten sposób odniósł się do komentarzy po słowach prezydenta Donalda Trumpa, który zagroził, że jeśli Iran uderzy w Amerykanów, to USA zaatakują cele m.in. ważne dla Iranu. Równocześnie Pompeo dodał: Powiedzieliśmy irańskiemu reżimowi "dość".