Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

Ambasador Iranu w Polsce: Amerykanie nie mają innego wyjścia, jak tylko wycofać się z regionu

Ambasador Islamskiej Republiki Iranu w Polsce Masud Edrisi Kermanszahi powiedział dziś podczas konferencji prasowej, że "Amerykanie nie mają innego wyjścia, jak tylko wycofać się z regionu". Zabitego w ataku amerykańskim gen. Kasema Sulejmaniego nazwał "bohaterem w walce z terroryzmem".

Autor:

Według ambasadora Stany Zjednoczone są największym czynnikiem destabilizacyjnym na Bliskim Wschodzie.

Stosunki z Polską określił jako "od zawsze przyjazne", jednak wymagające pobudzenia w sferze gospodarczej.

- Jesteśmy gotowi, aby relacje z Polską utrzymać i rozwijać. Czekamy na zielone światło ze strony polskiego rządu

- podkreślił.

Autor:

Źródło: PAP, Niezalezna.pl

Wesprzyj niezależne media

Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej

AKTUALNE PETYCJE

NAJNOWSZE Polska