dziecko
Pięć lat więzienia dla matki za zabójstwo dziecka
Na pięć lat więzienia skazał Sąd Okręgowy w Łomży (Podlaskie) kobietę oskarżoną o zabójstwo jej nowo narodzonego dziecka. Według śledczych, kobieta działała z zamiarem bezpośrednim zabójstwa. Decydując o karze, łomżyński sąd zastosował jej nadzwyczajne złagodzenie. Wyrok nie jest prawomocny.