bezprawie Tuska
Wyciekły kolejne nazwiska z ujawnionej przez nas grupy "Wejście". Wśród nich Tomasz Sygut, neoprezes TVP
Na portalu Niezalezna.pl ujawniliśmy wczoraj istnienie grupy "Wejście", która odpowiada za skoordynowaną akcję nielegalnego przejmowania mediów publicznych. Teraz dziennikarz Marcin Dobski ujawnił, że należą do niej także: neoprezes TVP Tomasz Sygut oraz Mikołaj Kozak, adwokat, dubler przewodniczącego Rady Nadzorczej PAP. Z udostępnionego zrzutu ekranu wynika ponadto, że grupa ta współpracuje z portalem OKO.press.
„Kim byli ludzie w garniturach?”. Schreiber o wydarzeniach w PAP: Będziemy ustalać, w jakim trybie działali
W siedzibie PAP od kilku dni co jakiś czas pojawiają się "silni ludzie" (także z bronią), którzy "ochraniają" prezesa-uzurpatora oraz dopuszczają się aktów przemocy wobec interweniujących na miejscu posłów PiS. Łukasz Schreiber ujawnił nowe informacje na temat działań neo-prezesa Błońskiego oraz firmy ochroniarskiej.
Morawiecki w Telewizji Republika o "grupie Wejście": Oni mają świadomość tego, że działają bezprawnie
"To wszystko świadczy o tym, że oni mają świadomość tego, że działają bezprawnie. Ale działają, używając brutalnej siły" - tak o ustaleniach Niezalezna.pl o "grupie Wejście" mówił w Telewizji Republika poseł PiS Mateusz Morawiecki. Były premier podkreślił, że "to działanie absolutnie nielegalne".