bezprawie Tuska
Sakiewicz: Wąsik i Kamiński wywiezieni z komendy! Przed budynkiem był prezes Prawa i Sprawiedliwości
Posłowie Maciej Wąsik i Mariusz Kamiński zostali wywiezieni z komendy w kierunku aresztu w Grochowie - powiedział na antenie Telewizji Republika prezes stacji Tomasz Sakiewicz. Będący przed komendą poseł Przemysław Czarnek mówił o samochodach wyjeżdżających na sygnale.
"Jak najgorsze bandziory!". Sakiewicz o aresztowaniu w Pałacu Prezydenckim Macieja Wąsika
- Dzisiaj przestaliśmy być państwem demokratycznym, staliśmy się republiką bananową. Atak na Pałac Prezydencki Policji jest rzeczą niespotykaną w historii demokracji europejskiej. Tak się odbywa pucz niezależnie od tego, kogo oni tam szukają. To jest całkowite nieuszanowanie demokratycznej woli wyborców powiedział na antenie TV Republika Tomasz Sakiewicz odnosząc się do aresztowania przebywającego w Pałacu Prezydenckim Macieja Wąsika.