Kampania prezydencka w Stanach Zjednoczonych wchodzi powoli w decydującą fazę. Najprawdopodobniej o głosy wyborów rywalizować będą Hillary Clinton, żona Billa, popierana przez Demokratów oraz Donald Trump ze wsparciem Republikanów.
To nie pierwsza kontrowersyjna wypowiedź Clintona. Już wcześniej mówił on, że Polska „wręcz odrzuca demokrację”.
Według zapewnień Hillary, jej mąż - w przypadku wygranej w wyborach - miałby być odpowiedzialny za ożywienie gospodarcze.
Tymczasem na portalu citizengo.org opublikowano list w sprawie szkalujących słów Pana Prezydenta Billa Clintona.
- piszą jego autorzy.
"Sprzeciwiamy się wobec tym szkalującym słowom byłego Prezydenta i potencjalnie przyszłego Pierwszego Dżentelmena Stanów Zjednoczonych"
Podpis pod tym listem można złożyć TU.