Sensacyjnie zakończyła się pierwsza seria konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Polacy spisali się bardzo słabo, a Kamil Stoch oddał tak krótki skok, że nie wszedł nawet do drugiej serii! Takiego zakończenia pierwszej części konkursu nikt się nie spodziewał... Najlepszy z Polaków - Stefan Hula - jest dziewiąty.
Po raz pierwszy od 2012 roku zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich odbędą się w Predazzo. W sobotnim konkursie w tej włoskiej miejscowości wystąpi sześciu Polaków, czyli komplet. W kwalifikacjach najlepiej z nich spisał się Dawid Kubacki, który był trzeci.