Putin chce przejąć kontrolę nad Zachodem To jego ostateczny celi » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Zbigniew Boniek nie uszanuje żadnej świętości? ZOBACZ najlepsze memy

Zbigniew Boniek bardzo się stara, żeby było o nim głośno. Czasem zabawi się w eksperta od CPK, czasem przyzna że jest katolikiem i przyjmuje komunię świętą, ale... do spowiedzi nie chodzi. Boniek potrafił też sprawić, że jego trener podczas audiencji u papieża ze wstydu chciał się zapaść pod ziemię. Zapraszamy do obejrzenia memów o byłym prezesie PZPN.

Zbigniew Boniek
Tomasz Jędrzejowski - Gazeta Polska

Osiągnięcia sportowe Zbigniewa Bońka trudno podważyć. Można natomiast odnieść wrażenie, że po zakończeniu kariery były piłkarz Widzewa czy Juventusu zapragnął kolekcjonować medale w innej konkurencji... Chociaż trzeba przyznać, że jeszcze w czasach gry w piłkę potrafił "narobić siary".

Boniek przekracza kolejne granice żenady

Sven-Goran Eriksson z zażenowaniem wspomina czasy, gdy trenował AS Romę, a w klubie ze stolicy Italii występował Boniek. Drużyna pewnego razu wybrała się na audiencję do Watykanu. Boniek nie potrafił się powstrzymać i wypalił w stronę papieża Jana Pawła II:

To kto jest najbardziej znanym Polakiem we Włoszech. Ojciec czy ja?

Kiedy szwedzki trener usłyszał te słowa, to ze wstydu chciał się zapaść pod ziemię. Wydaje się jednak, że granice żenady dla Bońka są cały czas obce. W programie Małgorzaty Domagalik w Kanale Sportowym całkiem niedawno (2022 rok) przyznawał, że jest katolikiem. Przyjmuje też komunię świętą, ale do spowiedzi nie chodzi. Jak stwierdził z rozbrajającą szczerością, bo... "grzechów śmiertelnych nie ma".

Boniek potrafił "nagrabić sobie" też u rolników, emerytów i osób z podstawowym wykształceniem, kiedy ubolewał nad zwycięstwem Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich. Wiadomo bowiem, że wiceprezes UEFA ma odmienne sympatie polityczne, a przekonanie o własnej nieomylności towarzyszy Bońkowi na każdym kroku.

Boniek powinien rozważyć usunięcie konta?screen / internet

Więcej memów znajdziecie w naszym dziale "Humor". KLIKNIJ TUTAJ!

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Zbigniew Boniek #memy

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo