Za Legią najlepszy jak do tej pory mecz w Polskiej Lidze Koszykówki. Wojskowi długimi momentami dotrzymywali kroku liderowi tabeli, MKS-owi Dąbrowa Górnicza, ostatecznie przegrywając 77:81. Kibiców Zielonych Kanonierów cieszyć może zwłaszcza dobra postawa Anthony\'ego Beana. Amerykanin efektownie przywitał się ze stolicą.
W poniedziałek stanie się to, na co sympatycy Legii i basketu czekają od ponad dekady - koszykarze Wojskowych po 14-letniej tułaczce po niższych ligach wrócą do krajowej elity. Na mecz w stolicy trzeba poczekać do 7 października. Na razie podopiecznych Piotra Bakuna czeka wyprawa do Szczecina.