Do zgonu doszło w Tarnobrzegu w województwie podkarpackim.
Od 1 listopada ubiegłego roku Komenda Główna Policji odnotowała 38 zgonów w wyniku wychłodzenia - dodano na stronie Rządowego Centrum Bezpieczeństwa.
15 stycznia jedna osoba zmarła w wyniku wychłodzenia - poinformowało Rządowe Centrum Bezpieczeństwa.
Autor: dp
pixabay
Do zgonu doszło w Tarnobrzegu w województwie podkarpackim.
Od 1 listopada ubiegłego roku Komenda Główna Policji odnotowała 38 zgonów w wyniku wychłodzenia - dodano na stronie Rządowego Centrum Bezpieczeństwa.
Autor: dp
Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej
My, świadomi obywatele Rzeczypospolitej Polskiej, uznający praworządność za fundament wspólnoty, wzywamy do podjęcia działań w obronie niezależności Trybunału Konstytucyjnego – jednego z najważniejszych filarów państwa prawa.