Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

Poszukiwany Kanadyjczyk wpadł w Sławatyczach

Nadbużański Oddział Straży Granicznej w Sławatyczach zatrzymał Kanadyjczyka, który był poszukiwany przez amerykański wymiar sprawiedliwości.

Autor:

Nadbużański Oddział Straży Granicznej w Sławatyczach zatrzymał Kanadyjczyka, który był poszukiwany przez amerykański wymiar sprawiedliwości.

Poszukiwany to 49-letni obywatel Kanady. Mężczyzna zdefraudował liczne środki finansowe dlatego był ścigany przez Amerykanów. Uciekł z kraju i próbował wjechać do Polski. Jednak plany Kanadyjczyka pokrzyżowała Straż Graniczna w Sławatyczach.

W czasie odprawy paszportowej, na kierunku wjazdowym do naszego kraju okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany przez amerykański wymiar sprawiedliwości. 49-latek od razu został zatrzymany. Czeka go ekstradycja do Stanów Zjednoczonych.

Autor:

Źródło: strazgraniczna.pl

Wesprzyj niezależne media

Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej