Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

J. Kaczyński o zakupach i Małyszu

Na swoim blogu Jarosław Kaczyński porusza temat wczorajszej konferencji związanej z poziomem cen w sklepach, a także odnosi się do wypowiedzi Adama Małysza, który skrytykował sposób obchodzeni

Autor:

Na swoim blogu Jarosław Kaczyński porusza temat wczorajszej konferencji związanej z poziomem cen w sklepach, a także odnosi się do wypowiedzi Adama Małysza, który skrytykował sposób obchodzenia przez prezesa PiS rocznicy śmierci jego brata.

- Chcąc zwrócić uwagę mediów na poziom cen i sytuację ludzi, udałem się do zwykłego osiedlowego sklepu spożywczego. Najważniejsze dla mnie było pokazanie, jak podstawową sprawą, a równocześnie nierzadko coraz większym problemem, dla wielu rodzin w Polsce stają się codzienne zakupy. - napisał na swoim blogu Jarosław Kaczyński, zwracając uwagę na wzrost cen większości towarów w sklepach.

W drugiej części wpisu Jarosław Kaczyński odniósł się do wypowiedzi Adama Małysza, który w wywiadzie dla „Przeglądu Sportowego” skrytykował prezesa PiS za sposób i formę obchodzenia rocznicy katastrofy smoleńskiej.

- Mam wrażenie, że nasz Mistrz swoją wypowiedź oparł wyłącznie na przekazie znanym z mediów, które nie od dziś przedstawiają dalece nieprawdziwy obraz w tej sprawie, - czytamy na blogu Jarosława Kaczyńskiego.

Cały wpis Jarosława Kaczyńskiego można przeczytać TUTAJ


Autor:

Źródło:

Wesprzyj niezależne media

Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej

AKTUALNE PETYCJE

NAJNOWSZE Polska