Pragniemy włączyć się w realizację hasła Roku Duszpasterskiego „Wierzę w Syna Bożego”, ale także w czas przygotowań samych siebie i naszych odbiorców, odbiorców Dobrej Nowiny, do kanonizacji bł. Jana Pawła II. Niech spotkanie ze słowem w każdym jego wymiarze: mówionym, pisanym, drukowanym, ilustrowanym obrazem i dźwiękiem będzie na nowo odkryciem, przypomnieniem nauki Jana Pawła II, ale także jej wdrożeniem w nasze życie – uzasadniają organizatorzy targów, Stowarzyszenie Wydawców Katolickich.
Z pewnością warto podczas spotkań zwrócić uwagę na stanowisko nr 117 Wydawnictwa M i stanowisko nr 62 Białego Kruka. Wydawnictwo M zaprasza w sobotę do sali kinowej w godz. 15–17, gdzie odbędzie się debata nt. książki „Tajemnica Marii Magdaleny. Fakty i mity”. Również w sobotę 5 kwietnia książki będą podpisywali: w godz. 11–12 Grzegorz Polak (autor „Księgi świętych”), w godz. 12–13 Tomasz Sakiewicz („Partyzant wolnego słowa”), w godz. 13–14 Dorota Kania („Cień tajnych służb”), w godz. 16–17 Piotr Semka („Za, a nawet przeciw”), w godz. 17–18:30 Paweł Lisicki („Tajemnica Marii Magdaleny. Kto zabił Jezusa?”). W niedzielę 6 kwietnia w sali koncertowej w godz. 14.30–15.30 odbędzie się debata wokół książki „Wojtyła na podsłuchu”. Spotkanie poprowadzi Jan Pospieszalski. Również w niedzielę 6 kwietnia książki będą podpisywali: w godz. 10–11 Robert Tekieli („Egzorcyzmy i opętania” i „Zmanipuluję cię, kochanie”), w godz. 13–14 Jan Pospieszalski („Czy jeszcze warto rozmawiać?”), w godz. 15:30–16:30 Marek Lasota i ks. prof. Józef Marecki („Wojtyła na podsłuchu”).
Wydawnictwo Biały Kruk znane z przepięknie wydanych albumów i książek z niezwykłymi fotografiami zaprasza na spotkania z autorami swoich niezwykłych książek, jak choćby „Franciszek. Prawdziwa historia życia” czy „Dyktatura gender”. Dziś w godz. 17–18 z czytelnikami spotka się ks. prof. Waldemar Chrostowski. W sobotę 5 kwietnia w godz. 12–13:30 Adam Bujak, a w godz. 16–17:30 ks. prof. Dariusz Oko. W niedzielę 6 kwietnia w godz. 12–13:30 do dyspozycji czytelników są Adam Sosnowski i Agnieszka Gracz, autorzy książki „Franciszek. Prawdziwa historia życia”. Polecamy!
Reklama