Orędzie zostanie wyemitowane w głównych stacjach, m.in. w telewizji publicznej i Polskim Radiu.
Początek o godzinie 20:00.
W sobotni wieczór wyemitowane zostanie orędzie marszałek Sejmu Elżbiety Witek.
Autor: mś
fot. Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Orędzie zostanie wyemitowane w głównych stacjach, m.in. w telewizji publicznej i Polskim Radiu.
Początek o godzinie 20:00.
Autor: mś
Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej
My, świadomi obywatele Rzeczypospolitej Polskiej, uznający praworządność za fundament wspólnoty, wzywamy do podjęcia działań w obronie niezależności Trybunału Konstytucyjnego – jednego z najważniejszych filarów państwa prawa.