Joanna Schmidt przerywa milczenie

Ryszard Petru się rozwodzi. Do sądu wpłynął pozew rozwodowy – podawaliśmy ostatnio.

twitter.com/Schmidt_PL
Ryszard Petru się rozwodzi. Do sądu wpłynął pozew rozwodowy – podawaliśmy ostatnio. Dziś tę informację potwierdza Joanna Schmidt z Nowoczesnej. – Ryszard był w trakcie separacji, a teraz jest w trakcie rozwodu. To Ryszard złożył pozew rozwodowy – powiedziała w rozmowie z „Super Expressem”. Dodała, że od października ubiegłego roku "są razem" z szefem Nowoczesnej.

„To prawdopodobnie koniec małżeństwa lidera Nowoczesnej Ryszarda Petru (44 l.) i jego żony Małgorzaty!” – napisał „SE” podając, że do sądu wpłynął pozew rozwodowy. Złożyć go miała żona szefa Nowoczesnej.
 
Joanna Schmidt w rozmowie z tabloidem potwierdziła informacje o rozwodzie Petru. Przy okazji przerwała milczenie i opowiedziała o ich związku.

Od października ubiegłego roku jestem razem z Ryszardem Petru

– zdradziła.

Postępowanie oczekuje na wyznaczenie terminu. Nie udzielamy szczegółowych informacji w sprawach o rozwód – podała sekcja prasowa Sądu Okręgowego w Warszawie, tym samym potwierdzając wpłynięcie pozwu i zarejestrowanie go.

We wrześniu 2016 roku wzięłam rozwód. W październiku zeszłego roku Ryszard Petru wyprowadził się z domu. Jesteśmy razem. Ryszard był w trakcie separacji, a teraz jest w trakcie rozwodu. To Ryszard złożył pozew rozwodowy

– podała Schmidt.

Po wyborach parlamentarnych w 2015 roku ujawniliśmy, że dwa tygodnie przed złożeniem oświadczenia majątkowego Ryszard Petru dokonał rozdzielności majątkowej ze swoją żoną, Małgorzatą Petru.

Jakiś czas temu podawaliśmy, że Ryszard Petru zmienił lokum, nie mieszka już z żoną.

2 stycznia na jednym z portali społecznościowych zamieszczono zdjęcie Petru i Joanny Schmidt, posłanki .Nowoczesnej. Para miała lecieć do Portugalii, by tam wspólnie spędzić sylwestra. W tym samym czasie w Sejmie trwał protest tzw. ciamajdanu i blokada sali plenarnej. Dyżurowali tam posłowie Nowoczesnej.

 

 Źródło: se.pl

#Ryszard Petru #Joanna Schmidt #Portugalia #rozwód #zakochani

mg
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo