niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2017

Ryszard Petru nie mieszka już z żoną

Dodano: 08.01.2017 [12:23]
Ryszard Petru nie mieszka już z żoną - niezalezna.pl
foto: twitter.com/printscreen
Ryszard Petru zmienił lokum. To jeden ze skutków wypadu lidera .Nowoczesnej z partyjną koleżanką do Portugalii. 

O sprawie poinformował portal pudelek.pl. 

Przypomnijmy, 2 stycznia na jednym z portali społecznościowych zamieszczono zdjęcie Petru i Joanny Schmidt, posłanki .Nowoczesnej. Para miała lecieć do Portugalii, by tam wspólnie spędzić sylwestra. W tym samym czasie w Sejmie trwał protest tzw. ciamajdanu i blokada sali plenarnej.

Wypad z koleżanką miał daleko idące konsekwencje w życiu prywatnym przewodniczącego .Nowoczesnej. 

Petru nie mieszka już z żoną w domu na Ursynowie. Po powrocie do Portugalii wstąpił tam tylko na dwie godziny i jeszcze tego samego wieczora pojechał do własnego apartamentu na Powiślu. To tam teraz mieszka

- napisał pudelek.pl, dodając do materiału zdjęcia. 

Co na to użytkownicy Twittera? 
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

No i wybrał se Misio-Rysio coś ze swego nowoczesnego haremiku... szkoda że nie Lubnałerową, pewnie bał się że go zajeździ na amen :P

Rysiek ,nie pękaj !Ja też jestem w klubie - ona jest z Filipin ma 33 wygląda na 19 ! SUPERGIRL !Zupełnie odwrotnie niż moje była żoneczka ze swoją słowiańska "urodą", a przede wszystkim z arogancją i złośliwością i podłościa. Minęły 3 miechy i nadal trwa - niczego nie żałuję ! Niech się wali i pali - najważniejsze jest Uczucie - Power of Love.Choćbym miał umrzeć za pół roku.Na pohybel zawistnikom bez szans i nadętym,przemądrzałym damulkom z wielkim ego.Niech żyje miłość - sam Bóg jest Miłością.

a tę całą politykę,nowoczesną sldowską,pisowską to ja mam...

no wiesz na filipinach rozne rzeczy robia ,potrafia z chlopaka zrobic odjazdowa laske ,cyc I zad jak u kim kardishan,aha Boga nie mieszaj do tego ,bo on niema z tym o czym piszesz nic wspolnego

Ona jest moją przyszłą żoną a ty szmatą.I naucz się pisać in english, "polski" wypierdku.To ,że ty się dałeś nabrać i ruchałeś chłopaczka nie znaczy ,że wszyscy są idiotami i chamami ja ty.Chociaż wątpię,że tam byłeś, raczej zgodnie z polską specjalnością powtarzasz pomówienia i plotki (polska specjalność).Potem trzeba się wstydzić przed Światem za takich frajerów co wstyd Polsce przynoszą.Ciemnota i oszołomstwo.Katoliku - Słowianinie bez szacunku dla Kobiet i Miłości którą jest Bóg sam.Polska specjalnością się pochwal - Anna G - produkt polski, ohydny jak wszystkie produkty damskie.a tak w ogóle to spadaj, o TAKIEJ girl nawet pomarzyć nie możesz - z taką gęba i podejściem...Romantyku i gentlemanie w jednym.He,he.

@Antyall - jeśli ktoś się nie podszył pod twój nick, to wiedz, że po tych wynurzeniach jesteś najmarniejszym z ci*li. Nikogo nie interesują twoje prywatne problemy: czy zdradzasz swoją, czy z nią zrywasz i czy gruchasz filipinki. Zrobiłeś coming-out zachęcony wtopą mistrza Swetru - wstyd i obciach!
I znalazłeś sobie rewelacyjne uzasadnienia: "Power of Love" i "Bóg jest Miłością". LOL! 8)
Ile razy dziennie to sobie powtarzasz?

Ty i ten władeczek piszecie o MOJEJ ŻONIE - chamidła.Wam wolno obrażać - bo my Polacy - lepszy sort.Tak masz rację Filipinki (to się pisze z WIELKIEJ litery tak jak Polki) - wolę niż złośliwe i aroganckie Słowianki (też z WIELKIEJ litery).Możesz mnie wyzywać zawistniku bo chowasz się za nickiem.Bóg jest Miłością - co chwilę moje radosne serce to powtarza.Może nieprawda ?Zazdrościsz mi dziewczyny ? Postaraj się trochę i wymień na lepszy model,ha,ha.

Dlaczego wtopą ? Rychu ma fajną laskę ,masz lepszą ? Do tego ŻADNYCH problemów nie posiadam - napisz prawdę ,że wam to trudno zrozumieć i znieść - państwo zawistnicy.Ale do tego trzeba odwagi.Moje zdanie o Paniach wynika tylko i wyłącznie z osobistych doświadczeń.Zawsze z Polkami był problem ,zachowanie,kobiecość,delikatność,finezja (papierochy ,wóda,piwsko,głośny śmiech bez zakrywania ust etc) - z Azjatkami - nigdy.Wystarczy mi nieco złośliwa lub arogancka odzywka przy pierwszym kontakcie z laską i bye ! Stąd opinia.Powodzenia,dasz radę...

Swetru najprawdopodobniej właśnie zdradził żonę. Starał się to ukrywać ale nie wyszło - wydało się. Teraz mają wstydziocha, bo w naszej kulturze to jest ciągle, na szczęście, źle widziane. Na dodatek Swetru jeszcze niedawno prowadzał się ze swoją ślubną - chyba tak dla renomy, a teraz ma na to lachę i się wyprowadził.
Ty się właśnie pochwaliłeś, że zrobiłeś to samo, bo ci Słowianki nie odpowiadają - bo głupie, brzydkie i ...śmieją się bez zakrywania ust - WOW!
Jest takie powiedzenie: "widziały gały co brały" - to gdzie ty, gościu miałeś gały? Rozumiem jeszcze, że ktoś Słowianki lubi i mu nie wyszło ale w twoim przypadku... to chyba pijany byłeś.
Ja z tego co napisałeś rozumiem, że nie tylko nie lubisz Słowianek ale i Polaków i ogólnie naszej kultury. Rozumiem, że filipińska lepsza? W XVIw. zjedli tam Magellana, więc uważaj, bo może i ładna jest ale...
Tak w ogóle, to po co tu piszesz i chwalisz się swoimi egzotycznymi podbojami seksualnymi?

Ze mną było dokładnie odwrotnie jasnowidzu,nie bądż złośliwy bo nie znasz sprawy a piszesz jakbyś wszystko wiedział.Mam się k...zmusić i polubić coś czego nie lubię ? To tak jak polubić ból zęba. Potrafisz ? Piszę bo to net i każdy ma prawo,POKAŻ gdzie napisałem o podbojach ? I co to w ogóle za wyrażenie z ciemnogrodu rodem "podboje", co to, siłą to wymuszacie czy jak ? Jestem Polakiem i właśnie w obronie naszej Ojczyzny i Wiary występuję - przeciwko TAKIM reprezentantom jak "władeczek".Czysta nienawiść do NIEZNANEJ mu osoby - chora logika w dodatku."może i ładna jest ale..." - Zje mnie ? Piękne,nareszcie coś fajnego napisałeś.Ale ciemnogrodem to od Ciebie zajeżdża,bo co moja żona jest winna temu ,że zabili Ferdynanda ? Czy ty się dobrze czujesz ? Od 9 lat prowadzę kilka stron międzynarodowych i jestem adminem kilkunastu grup dyskusyjnych.Wiesz co zauważyłem ?Że My ,Polacy najczęściej wypowiadamy się z pogardą o innych narodach : "żabojady,ruski,ukry,szkopy,chinole,japońce" Dlaczego ? Nie znalazłem wyjaśnienia.To co napisaliście pod moim postem jest POTWIERDZENIEM tego okropnego zjawiska.Wszyscy ludzie na Świecie są równi przed Bogiem i tacy sami pod względem uczuć - możemy się jedynie,jak mówił Ojciec Dyrektor Rydzyk - "pięknie różnić".Bo inaczej Świat byłby szary i nudny.Gdy to powiedziałem mojej dziewczynie ujrzałem w jej cudownych oczach łzy - łzy radości i szczęścia - czy może być coś piękniejszego ? Taki dar od Boga ?

Nie zauważyłem żeby @wladeczek ziajał jakąś szczególną nienawiścią. Po pierwsze, napisał, że w tamtych rejonach (Filipiny, Malaje) potrafią z baby zrobić chłopa i na odwrót, tak, że nawet nie zuważysz. Tam istnieje cała gama subkultur, oględnie mówiąc cross-płciowych, będących rezultatem nałożenia się przywleczonych z "cywilizacji zachodniej" prądów rewolucyjnych na często prymitywne kultury lokalne. Po drugie, napisał, żebyś do tego nie mieszał Boga, bo rzeczywiście w naszej kulturze to Bóg akurat z LGBTQ+, tzw. "wolną miłością" i zdradzaniem żon nie ma wiele wspólnego. Z oboma rzeczami się zgadzam.
Co do ciemnogrodu, twojej "żony", Ferdynanda i zjadania, to raczej chodziło ogólnie o kulturę - w Polsce mieliśmy wtedy akurat "golden age". To co reprezentujesz jest od tej kultury jak najbardziej dalekie, bo to jest obyczajowy liberalizm i permisywizm.
BTW: jeszcze 2 posty temu pisałeś coś o "przyszłej żonie" - zdążyłeś się wczoraj hajtnąć? żeby mieć lepszą pozycję w dyskusji? :}
Jestem jak najbardziej za "pięknym różnieniem", dlatego unikałbym mieszania kultur i importowania wszelakich akulturalnych nowinek (wypływających z modernizmu, post-modernizmu, pozytywizmu, behawioryzmu i innych filozoficznych zboczeń), bo jak wyraźnie widać, prowadzą one do zniszczenia i ujednolicenia kultur, a więc i jakichkolwiek różnic. Efektem takiego nastawienia, jak twoje (permisywizm, potępianie "ciemnopgrodu" i własnej kultury, inspiracja "nowoczesnością", nowomowa i egzaltacja: "Power of Love" + "Bóg jest Miłością" i ostatnie zdania w poprzednim poście) jest szaro-pstrokata mieszanina akulturalnych i amoralnych jednostek absolutnie przekonanych, że każda z nich jest wyjątkowo specyficzna.
Wolałbym zatem, żebyś nie próbował naprawiać nas i naszej kultury. Żyj sobie własnym życiem gdzieśtam i nie popisuje się na forach (no chyba, że na tych swoich) tym, że zdradziłeś żonę i przygruchałeś sobie egzotyczną laskę, bo jest ładniejsza.

1.Byłeś TAM mądralo,rozmawiałeś z kimś stamtąd,ah, sorry do tego potrzebny jest co najmniej angielski,większość z TYCH środowisk nie zna... 2.Umiesz czytać ze zrozumieniem ? - " że zdradziłeś żonę" - napisałem wyrażnie - było DOKŁADNIE odwrotnie.To taki problem przeczytać i zrozumieć ? 3.Nie rozkazuj mi chłopaczku - masz za niski stopień a w ogóle obrażają mnie próby wydawania mi rozkazów przez jakiś cywilków.Będę pisał co będę chciał i gdzie będę chciał bo to jest NET- czego może nie zauważyłeś.4.Na jednym z "moich" "forów" jest już ponad dwa miliardy ludzi.5.Jesteś wolny chamie - to za ŻONĘ w cudzysłowiu.O Twojej mam gorsze zdanie.Chyba ,że nie masz, co mnie nie zdziwi - z TAKĄ mądrością.Dobra ,spadam,szkoda mi czasu na Twoją filozofię i wywody typu "co robić żeby nic nie zrobić, ale przy okazji komuś dokuczyć i spróbować coś pięknego zniszczyć - za krótki jesteś ,cywilku.Pilnuj swojej "kobity" i swojego krawacika, he,he.A taką kulturę,którą Ty reprezentujesz mam obowiązek nie tylko potępiać ale zwalczać.Chamstwo na koniec - jak można TAK wnikać w moje życie prywatne,chamku,co cię obchodzi kiedy i co zdążyłem.Żebyś wiedział,że zdążyłem.Umknęło Ci, więc przypomnę to jest 21 WIEK !Bazę danych "se" utwórz, czytaj i się podniecaj, jak Ci twoja stara nie styka.Typowy "polaczek".Obrzydliwość.

Co za tekst! Tylko czerpać garściami 8D
Żonka cię zdradziła? Oh biedaczku! To chyba to musiało tak destrukcyjnie wpłynąć na twój stan emocjonalny - naprawdę współczuję.
"za niski stopień", "cywilku", "za krótki jesteś" - AAA! jesteś trepem? - to by akurat dużo tłumaczyło.
"Będę pisał co będę chciał i gdzie będę chciał bo to jest NET" - świetnie! Dzięki temu wszyscy tu już wiedzą kim naprawdę jesteś. Jak dotąd nie wiązałem żadnych, szczególnych konotacji z nickiem @Antyall, a teraz już wystarczająco dużo o sobie naopowiadałeś.
"Na jednym z moich forów jest już ponad dwa miliardy ludzi" - o ranyśku! To już prawie 1/3 Ziemii! Na twoich pozostałych forach musi siedzieć cała reszta. No, no - to niezłą fuchę złapałeś. Pewnie po tym, jak nie przeszedłeś weryfikacji. A w Solidnych Securitates nie było już etaciku?
"Jesteś wolny chamie" - ?? :] a twoja stara pierze w rzece!
"O Twojej mam gorsze zdanie.Chyba ,że nie masz, co mnie nie zdziwi" - dobrze się zabezpieczyć na każdą ewentualność, trep nie może dać się podejść.
"A taką kulturę,którą Ty reprezentujesz mam obowiązek nie tylko potępiać ale zwalczać" - to akurat zupełnie ci nie idzie i dobrze, bo z wypowiedzi wieje osobistą kulturą enkawudzistów z 1920 albo '39, którzy nadciągali tu robić mniej-więcej to samo.
A więc jednak zdążyłeś się hajtnąć od przedwczoraj! To gratuluję! I przypominasz mi, że jest wiek XXI?? hmmm... chyba nie nadążam.
"Dobra ,spadam,szkoda mi czasu" - mam nadzieję, powodzonka!
I na koniec, tak od serca: jednak jesteś tym marnym ci*lem, potwierdziłeś to 100x i masz naprawdę świetnego nicka - pasuje jak ulał.

Pewnie ten Nowoczesny w Kłamstwie naopowiadał swojej żonie przed wylotem na luksusową wyspę Maderę, że w sylwestra będzie marzł w Sejmie. A ta głupia mu wierzyła? Widać, że za mało Nowoczesna.A przecież już dawno powinna wiedzieć, że w Nowoczesnej bez kłamstwa nie da się żyć.

Ten nowoczesny alfons z niedonoszonej koszty swoich alimentów przerzuci zapewne na swoją "organizację" lub wystąpi do sorosa o podwyżkę ze względu na zwiększone koszty zakładowe od 01.01.2017 roku. Dodatkowo okaże się ,że ten okropny PiS nie zablokował mu zakupu biletów lotniczych do Portugalii co jest niezbitym dowodem na kompletny upadek demokracji w Polsce.

„To sprawa światopoglądowa. W tej sprawie nie będzie dyscypliny klubowej, jeśli chodzi o przerywanie ciąży do 12-20 miesiąca ciąży.”...to jeszcze jedna wypowiedz pieknego rysia

Czyżby poszedł w ślady Kurskiego i Zbonikowskiego? No nie, nie słychać było żeby Petru bił żonę.

Od męskiej strony mogę tylko powiedzieć: ZERO GUSTU.
Czy Pietru tak generalnie zna się na czymś, potrafi coś ?

I jeszcze mu pokaże gdzie raki zimują ! ! http://www.se.pl/wiadomosci/po...

czy sporzadzono grafik /nie mylic z grafikiem okupacyjnym /wyjazdow koedukacyjnych z szefem???czy wszystkie osoby zainteresowane szybkim rozwodem albo skonczeniem pozycia albo miejscem na liscie sa usatysfakcjonowane??mysle z ewiodace media te oczywista ktore obecnie musza sie SAME utrzymywac poinformuja

Swoja droga jaka musi byc mentalnosc i moralnosc sympatykow Nowoczesnej, ktorzy akceptuja jej lidera - Ryszarda Petru, ktory na oczach milionow Polakow w ultra bezczelny sposob zdradzal swoja zone.

Powinna zona przegnac go na 4-ry wiatry
/jak mowi "miszcz"/ w skarpetkach!!!
Niech spiprza "dziad" do kochanki
hehehehhe

Po wyborach afiszuje się z kochanką, żeby zadowolić
głupie lewaczki, które, znowu, będą mogły mówić, że są przeciwko "średniowiecznemu" państwu PiS-u...

"Imperia upadają w szczycie swej chwały". Co właśnie możemy obserwować.

I dom na Ursynowie (wartość ok. 2mln.PLN) i apartament na Powiślu (wartość???)? I to wszystko wykazal w deklaracji? http://orka.sejm.gov.pl/osw8.n...
Owszem 3 mieszkania tam są , ale domu nie ma.

zgromadzony majatek wskazuje, ze wyprzedzil stawke 12 PLN/h o ladnych pare lat......

ale z wielkich pieniędzy obie będą korzystać

No, to Kijowski nie bedzie osamotniony w nieplaceniu alimentow.

Ten głupi lewak po wycieczce,swoje wielkie opuchnięte jądra ma zapewne opróżnione na maxa,więc musimy cierpliwie poczekać,aż zacznie mu się nowy okres godowy.Schleswig-Holstein, mysza agresorka i inne dzierlatki zapewne cierpliwie czekają i pudrują swoje napalone waginy do tego ceremonialnego momentu,aż nienasycony wielki kojot,zwany również "nowoczesnym" buhajem rozpłodowym,ponownie zawyje do księżyca.Madera bis,drogie panie zbliża się wielkimi krokami.

Wszystkie swe bule i rozterki odbije sobie w "Święto 6 kruli"

To tych króli (Bul by napsiał kruli) jest aż 6-sciu.

Rumun Petru to niekwestionowany król głupoty! Przepisał majątek na żonę i dał się sfotografować z kochanką:)

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl