Wielka awantura w sieci. Poszło o wpis Warzechy. „Nie Łukasz, tylko pan Łukasz”

Łukasz Warzecha poskarżył się na jednym z portali społecznościowych na operatora sieci telefonii komórkowej T-Mobile. Wyliczał problemy związane z rozmową z pracownikiem, jak i samą ofertą.

twitter.com/10murzynkow
Łukasz Warzecha poskarżył się na jednym z portali społecznościowych na operatora sieci telefonii komórkowej T-Mobile. Wyliczał problemy związane z rozmową z pracownikiem, jak i samą ofertą. „Łukasz, dziękujemy za Twoją opinię” – odpisano. I zaczęło się. „Widzę, że pracują u Państwa analfabeci. Więc napiszę raz jeszcze: NIE JESTEŚMY NA „TY”” – odpowiedział dziennikarz. Sieć komórkowa przeprosiła za swój wpis. W internecie zawrzało.

Dziennikarz postanowił na Facebooku opisać swoje problemy z siecią T-Mobile. Opisał swoją rozmowę z konsultantem.

Konsultant na infolinii, gdzie zadzwoniłem, żeby sprawdzić, czy obie moje umowy na pewno wygasły, nie był w stanie zaproponować nic ponad standard. (…) Nie wiem, czy zwyczajnie kłamał czy się nie zna

– napisał Warzecha. Na końcu dodał „P.S. Jeśli przyjdzie Państwu do głowy odpowiadać na ten post, to proszę uwzględnić, że nie jesteśmy na „ty”, więc proszę łaskawie nie pisać do mnie „Łukasz””.

I taką właśnie odpowiedź otrzymał.

Internauci sugerują, że odpowiedź nastąpiła automatycznie i wykonał ją tzw. bot - program wykonujący pewne czynności w zastępstwie człowieka. Czasem jego funkcją jest udawanie ludzkiego zachowania.


W sieci internauci kpią z dziennikarza: 

Źródło: niezalezna.pl

#Łukasz Warzecha #T-mobile #wpis #internet

mg
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo