​TVN zamówiła sondaż. Po zadymach opozycji mocny wzrost poparcia dla PiS

Doskonałe wiadomości dla Prawa i Sprawiedliwości i fatalne dla totalnej opozycji. Okupacja sali sejmowej i zadymy „obrońców demokracji” przed gmachem parlamentu odniosły odwrotny skutek.

Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Doskonałe wiadomości dla Prawa i Sprawiedliwości i fatalne dla totalnej opozycji. Okupacja sali sejmowej i zadymy „obrońców demokracji” przed gmachem parlamentu odniosły odwrotny skutek. Poparcie dla ugrupowania rządzącego znacząco wzrosło!

Sondaż został zrealizowany przez Millward Brown SA na zlecenie „Faktów” TVN i TVN24. Przeprowadzono go w dniach 21-22 grudnia, czyli już po wszystkich skandalicznych działaniach ugrupowań opozycyjnych i wspierającego ich tzw. KOD-u.

Wyniki badani jasno pokazały, że Polacy mają dość zadym urządzanych przez totalną opozycję

Na Prawo i Sprawiedliwość chęć głosowania wyraziło 35 proc. ankietowanych. To wzrost aż o 5 punktów procentowych w porównaniu do ostatniego badania z października. 

Na drugim miejscu znalazła się Nowoczesna, na którą zagłosowałoby 24 proc. badanych – wzrost o 2 punkty, a na trzecim Platforma Obywatelska z poparciem 15 proc. – spadek o 1 punkt. 

W Sejmie znalazłyby się jeszcze Kukiz’15 z poparciem 6 proc. – spadek o 2 pp. oraz Polskie Stronnictwo Ludowe, na które głosowałoby 5 proc. badanych – wzrost o 3 pp.

 

 Źródło: TVN24,niezalezna.pl

#sondaż #sondaż Millward Brown #PiS #Prawo i Sprawiedliwość

plk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo