Z OSTATNIEJ CHWILI

AFP: wiceszefowa Parlamentu Europejskiego Eva Kaili zatrzymana w związku z korupcją • • •

Nie chcą koncertu aborterki. Gwiazdka feministek tak będzie "witana" w wielu miastach?

Natalia Przybysz znalazła makabryczny sposób na przypomnienie o swoim istnieniu - w prasowym wywiadzie pochwaliła się dokonaniem aborcji. Wybuchł skandal.

youtube.com/ printscreen
Natalia Przybysz znalazła makabryczny sposób na przypomnienie o swoim istnieniu - w prasowym wywiadzie pochwaliła się dokonaniem aborcji. Wybuchł skandal. Dla feministek stała się "bohaterką", ale dla większości osób to co zrobiła Przybysz jest po prostu odrażające. Nic dziwnego, że protesty odbywają się również w miastach, w których zaplanowano koncerty piosenkarki. Mieszkańcy Nadarzyna mówią wprost - nie chcemy aborterki.

W wywiadzie Natalia Przybysz (Sistars) opowiadała o piosence „Przez sen”. Wokalistka wyjaśniła, że historia dziewczyny z piosenki to tak naprawdę jej własne doświadczenia. I opowiedziała jak wyglądała jej aborcja. Jej wypowiedzi zszokowały.

Czytaj więcej: Natalia Przybysz dokonała aborcji. Internauci: „Rozwiązała swoje problemy mieszkaniowe...”

Nic więc dziwnego, że koncerty gwiazdy przestają cieszyć się powodzeniem. Mało tego - wywołują protesty.

Pragnę wyrazić swój stanowczy sprzeciw w związku z oddawaniem pomieszczeń Nadarzyńskiego Ośrodka Kultury na koncert Natalii Przybysz i wyzywam do odwołania tego koncertu. Natalia Przybysz jest aborterką, ostatnio promującą swoją płytę wykorzystując do tego historię zamordowania przez nią jej trzeciego dziecka


- tłumaczą autorzy petycji, która trafiła do wójta Nadarzyna z żądaniem odwołania koncertu Przybysz.

A to pewnie dopiero początek. Na niewiele zda się poparcie jakie Przybysz udzieliły feministki.

CZYTAJ WIĘCEJ: "Kobiety są tylko ludźmi – broniły gwiazdeczki z elegancją słonia zwolenniczki zabijania nienarodzonych dzieci."
 

 

 Źródło: warszawa.naszemiasto.pl,niezalezna.pl

#Natalia Przybysz #aborcja #czarny protest #Nadarzyn

bm
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo