Pustki w europarlamencie podczas debaty! Te zdjęcia mówią wszystko

W Brukseli zakończyła się debata w na temat Polski.

@ZdzKrasnodebski
W Brukseli zakończyła się debata w na temat Polski. Jak można stwierdzić na podstawie zdjęć, opublikowanych przez obecnego na miejscu europosła PiS Zdzisława Krasnodębskiego - sala posiedzeń świeciła pustkami. Liczniejszą reprezentacją byli tylko europosłowie Platformy Obywatelskiej.
 
Już na kilka godzin przed rozpoczęciem rozmów w Brukseli było wiadomo, jaki przebieg będzie miała debata. Świadczyło o tym m.in. zachowanie części europarlamentarzystów Platformy Obywatelskiej, którzy od samego rana publikowali na portalach społecznościowych identyczny tekst o rzekomym „głosie zaniepokojenia przyjaciół Polski” i „rządowej propagandzie”.
 
„Debata w Strasburgu to głos zaniepokojenia przyjaciół Polski. Demokratyczny świat to widzi. Nie dał się oszukać rządowej propagandzie!” – taką informacją kolportują od rana na Twitterze europarlamentarzyści Platformy Obywatelskiej. Nawet się nie wysilili, aby zmienić choć jedno słowo w przekazie dnia otrzymanym z centrali.

CZYTAJ WIĘCEJ: Kopiuj-wklej. Żenujący przekaz dnia PO na temat debaty w Parlamencie Europejskim
 
I właśnie głównie europosłowie PO pojawili się na prawie pustej sali debat w Brukseli. O czym świadczą zdjęcia opublikowane na Twitterze przez europosła PiS Zdzisława Krasnodębskiego.


 


Źródło: twitter.com

#Bruksela #debata #Polska

krs
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo