Zbiorowy gwałt w sylwestrową noc. Dwie nastolatki ofiarami imigrantów z Syrii

Grupa imigrantów z Syrii jest oskarżona o popełnienie gwałtów na dwóch nastolatkach w wieku 14 i 15 lat.

Metropolico.org / https://creativecommons.org/ licenses/by-sa/2.0/
Grupa imigrantów z Syrii jest oskarżona o popełnienie gwałtów na dwóch nastolatkach w wieku 14 i 15 lat. Do przestępstwa doszło w noc sylwestrową w dzielnicy niemieckiego miasta Weil am Rhein, w kraju związkowym Badenia-Wirtembergia przy granicy z Francją i Szwajcarią.

Trzech z czterech napastników zostało aresztowanych. Ostatni jest poszukiwany. Są to imigranci z Syrii, którzy obecnie mieszkają w Holandii, Szwajcarii oraz Niemczech.

Do gwałtu doszło w noc sylwestrową, kiedy nastolatki, które tego wieczoru poznały swoich przyszłych oprawców, udały się do dzielnicy imigrantów Friedlingen do mieszkania 20-letniego Syryjczyka i jego 14-letniego brata. Tam dziewczyny zostały wielokrotnie zgwałcone przez grupę czterech imigrantów, ubiegających się o azyl w krajach Europy.

CZYTAJ WIĘCEJ: Nie tylko Niemcy. W Austrii „uchodźcy” też napastowali seksualnie kobiety

Jak stwierdza policja, cytowana przez lokalną prasę, informację utrzymywano w tajemnicy przed mediami przez siedem dni, ze względu na dobro ofiar. Prokurator stwierdził, że ten gwałt „nie ma związku” z atakami na tle seksualnych w sylwestrową noc na kobiety w Kolonii.

 


Źródło: swr.de,huffingtonpost.de,faz.net

oa
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo