Poprzyjmy polskie zmiany

  

Kiedy pod wpływem Berlina i europejskiego lewactwa chciano obalić nowo wybrany rząd Viktora Orbána, jedna z prawicowych redakcji wezwała swoich czytelników i wszystkich rodaków do obrony demokracji i suwerenności Węgier.

Na wezwanie węgierskiego obozu patriotycznego stawiło się około pół miliona ludzi. Rząd Orbána ocalał, a presja zewnętrzna tylko scaliła Węgrów. Polacy dzisiaj znaleźli się w podobnej sytuacji. Bronią się siły systemu postkomunistycznego ulokowane w mediach, sądach i części biznesu. Otrzymują przy tym wsparcie Berlina i Moskwy. Rząd i prezydent mają dosyć siły, by przeciwstawić się naciskom politycznym. Jednak potrzebne jest też wsparcie społeczne. Nie chodzi o to, by wspierać władzę, zwiększać komfort rządzących. Pomóc Polsce w zmianach, które są niezbędne. Zmiany mogą zostać zahamowane na wielu poziomach, mogą też przyspieszyć. Wszystko zależy od nas. Daliśmy radę pokonać ludzi, którzy niegodnie sprawowali rządy. Musimy dać radę pokonać ich destrukcyjny wpływ na państwo. Apeluję o masowy udział w demonstracji 13 grudnia o godz. 13 w Warszawie. Kluby „Gazety Polskiej” proszę, by pojawiły się z własnymi banerami.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts