Nawet w skrajnie tolerancyjnej Szwecji płoną już ośrodki dla imigrantów. Europa ma dość!

  

W Szwecji płoną ośrodki dla imigrantów. Wczoraj w nocy nieznani sprawcy podpalili centrum dla uchodźców w Danderyd, a w miasteczku Färingtofta na południu kraju wrzucono do domu dla imigrantów butelkę z łatwopalnym płynem. Na szczęście nikomu się nie stało. Ale skala agresji i sprzeciwu wobec azylantów w skrajnie tolerancyjnej dotąd Szwecji pokazuje, do czego doprowadziło bezmyślne zapraszanie do Europy ludzi z Bliskiego Wschodu i Afryki.

Gazeta "Polish Express" informuje: 

"Wczoraj w Danderyd zostało podpalone przedszkole dla dzieci uchodźców. Pożar został ugaszony jeszcze przed przyjazdem straży. Natomiast w  miasteczku Färingtofta na południu Szwecji, do domu, który został przeznaczony dla uchodźców, nieznani sprawcy wrzucili butelkę z łatwopalnym płynem. Jednak także tutaj pożar udało się szybko opanować".


Nie są to odosobnione przypadki, bo do podobnych incydentów dochodzi od kilku miesięcy. Jak dotąd odnotowano w Szwecji aż parędziesiąt podpaleń budynków i ośrodków dla imigrantów. Doszło do tego, że wydano zalecenia, by nie ujawniać adresów nieruchomości, które mają zająć tzw. uchodźcy - pisze "Polish Express".


Z imigrantami nie radzą sobie już nawet najbogatsze kraje europejskie. W Niemczech bawarska partia CSU, koalicjant ugrupowania Angeli Merkel, już otwarcie krytykuje panią kanclerz i prowadzoną przez nią politykę imigracyjną. W Austrii bardzo poważnie rozważana jest z kolei budowa muru na granicy ze Słowenią. Austriacy, którzy jeszcze niedawno potępiali Węgrów za wznoszenie granicznego ogrodzenia, dziś sami chcą zabezpieczyć się przed napływem kolejnych hord imigrantów.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Polish Express,niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Wypadek kolumny policyjnych motocykli

Zdjęcie ilustracyjne / flickr.com/Piotr Drabik/CC BY-SA 2.0

  

Do wypadku w kolumnie motocykli z Centrum Szkolenia Policji w Legionowie doszło w miejscowości Krubin. Jeden z motocyklistów nie wyhamował i uderzył w jadące przed nim dwa motocykle. Te potrąciły kolejny, powodując efekt domina - poinformowała Justyna Stopińska z legionowskiej policji.

Do zdarzenia doszło w piątek w godzinach popołudniowych. Jak informuje Stopińska, w skład kolumny wchodziło 16 motocykli, którymi jechali kursanci oraz wykładowcy z Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.

Przed kolumną policyjnych motocykli jechało auto osobowe. Kiedy osobówka zasygnalizowała zamiar zmiany kierunku jazdy, motocykliści zaczęli hamować.

"Jeden z motocyklistów nie wyhamował i uderzył w jadące przed nim dwa motocykle. Te z kolei uderzyły w kolejny powodując efekt domina"

- powiedziała Stopińska.

Jeden z motocyklistów trafił do szpitala z urazem nogi.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, pap


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl