Hejterzy PO przekroczyli granicę śmieszności. Sugerują, że za Beatą Szydło stoi... o. John Bashobora

  

Politycy PO, m.in. Ligia Krajewska, rozpowszechniają na Twitterze nowy spot, przygotowany oczywiście oficjalnie przez anonimową osobę. Filmik uderza w Beatę Szydło, pokazując, że... stoją za nią Jarosław Kaczyński, Antoni Macierewicz, ojciec Tadeusz Rydzyk i... ojciec John Bashobora. To oczywiście kopia negatywnych spotów z kampanii prezydenckiej. Profil autora promuje oficjalna strona Platformy na Twitterze.

W walce o urząd prezydenta RP Platforma nie przebierała w środkach: sugerowała w jednym z głośnych spotów, że za Andrzejem Dudą stoi Jarosław Kaczyński. Taktyka straszenia twarzą prezesa PiS, a także innymi politykami, którzy mieli rzekomo "stać za Dudą" (jak np. Antoni Macierewicz), poniosła jednak całkowitą klęskę. Okazało się, że Polacy mają dość wiecznej walki z opozycją i zrzucania wszystkiego na PiS.

Jednak PO najwyraźniej nie wyciągnęła lekcji z przegranej Bronisława Komorowskiego. W internecie pojawił się spot uderzający w Beatę Szydło - sugeruje on, że stoją za nią m.in. Jarosław Kaczyński, Antoni Macierewicz i o. Tadeusz Rydzyk. Po duchownym z Torunia w spocie pojawia się też - nie wiedzieć czemu - zdjęcie... ojca Johna Bashobory - znanego kapłana z Afryki.

Film opublikowała na serwisie YouTube anonimowa osoba, ale link do spotu rozpowszechniają w mediach społecznościowych politycy PO, m.in. posłanka Ligia Krajewska. Wpisy autora promuje również oficjalny profil tej partii na Twitterze:Pod filmem jest dopisek, że jest to dopiero jedynie trailer, czyli zwiastun serii spotów "pokazujących prawdziwe twarze Beaty Szydło". Cóż... jeżeli faktycznie pojawi się więcej filmów na podobnym poziomie, a cała propaganda PO będzie opierać się na takim właśnie negatywnym przekazie, politycy PiS już mogą otwierać szampana.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Kondukt dotarł do sanktuarium. Czuwanie przy trumnie premiera Olszewskiego ZDJĘCIA

/ Kancelaria Premiera

  

Kondukt z trumną z ciałem śp. premiera Jana Olszewskiego dotarł do sanktuarium Matki Bożej Łaskawej na Starym Mieście. Wspólną modlitwą rozpoczęto całonocne czuwanie. Główne uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w sobotę o godz. 11.

W kondukcie żałobnym wzięli udział m.in. prezydent Andrzej Duda, premier Mateusz Morawiecki, marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

[polecam:https://niezalezna.pl/259129-ostatnie-pozegnanie-jana-olszewskiego-polacy-oddaja-czesc-wielkiemu-patriocie-zdjecia]

Trumna z ciałem Jana Olszewskiego pozostanie w sanktuarium do soboty, do godz. 10.40 - gdy nastąpi jej wyprowadzenie i przejście do Bazyliki Archikatedralnej św. Jana Chrzciciela. Tam o godz. 11 zostanie odprawiona msza żałobna; między godz. 13 a 13.30 kondukt pogrzebowy przejdzie pod pomnik Powstania Warszawskiego, gdzie premiera Olszewskiego pożegnają żołnierze Armii Krajowej, byli powstańcy warszawscy oraz działacze antykomunistycznej opozycji.

Następnie na lawecie wojskowej w asyście policyjnej i szwadronu reprezentacyjnego kondukt przemieści się na Cmentarz Wojskowy na Powązkach, gdzie spocznie były premier.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl