„Szczujnia odjazd!”. Działaczka KOD prezentuje nową nomenklaturę. W niej... „naszczalnik”

- Szczujnia odjazd! Jaki tępy facet, chyba go walnę - tak na pytania Mikołaja "Jaoka" Janusza z Republika Pyta dotyczące Trybunału Konstytucyjnego odpowiedziała pewna działaczka KOD-u. W jej wypowiedzi nie zabrakło nowego pojęcia: "naszczalnik". - To jakaś nieślubna siostra Marty, tej Marty? - pyta internauta.

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski podał nazwiska dziesięciu kobiet nominowanych w konkursie Warszawianka Roku 2021. Dość nieoczekiwanie, wśród nominowanych znalazła się... Marta Lempart - organizatorka wulgarnych, antyrządowych protestów jesienią ubiegłego roku. Ale to nie koniec. Do niej dołączyła również  "Babcia Kasia" (Katarzyna Augustynek) - znana z uczestniczenia w różnego rodzaju protestach przeciwko rządowi.

O tym wydarzeniu postanowił z protestującymi przed gmachem Trybunału Konstytucyjnego działaczami KOD-u porozmawiać Mikołaj "Jaok" Janusz z Republika Pyta.

Szybko okazało się, że jednej z pań zarówno prowadzący, jak i sama Telewizja Republika są mocno nie w smak. 

- Do widzenia się z panem, nie gadam ze szmatławcami. Czy pan jest tępy? Odjazd stąd, wypad (...) Szczujnia - odjazd! Jaki tępy facet, chyba go walnę

- słyszymy na nagraniu zamieszczonym w sieci.

- To nie będzie wyrok Trybunału, to nie jest Trybunał. To będzie ustalenie przy kawie i ciasteczkach według wskazań naszczalnika

- dodała.

Zobaczcie nagranie:

Tu cały odcinek:

 

 

Źródło: niezalezna.pl

Magdalena Żuraw
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo