Lech Wałęsa szuka pracy. Minimum 20 tysięcy złotych za spotkanie w firmie lub... w rodzinie

Były prezydent RP szuka pracy! W jednym z serwisów ogłoszeniowych pojawiło się ogłoszenie, w którym napisano, że Lech Wałęsa przyjmie zaproszenie na spotkanie motywacyjne w firmie, a nawet w rodzinie. Oferta dotyczy też usług promocyjnych, zdjęć i autografów. Za spotkanie trzeba zapłacić minimum 20 tysięcy złotych.

Lech Wałęsa
Filip Blazejowski/Gazeta Polska

Były prezydent RP Lech Wałęsa we wrześniu skończy 78 lat, ale wciąż jest aktywny zawodowo. W internecie regularnie publikuje różnego rodzaju filmy z komentarzami do historii oraz bieżących wydarzeń w Polsce. Kiedy tylko minie pandemia, zapewne zamierza ruszyć w trasę po Polsce. 

- Doświadczony przywódca, świetny mówca, laureat Pokojowej Nagrody Nobla, prezydent RP 1990 – 1995, współzałożyciel i pierwszy przewodniczący NSZZ Solidarność, poprowadzi spotkania i szkolenia z leadership, przyjmie zaproszenia na spotkania motywacyjne w firmach, ale też w rodzinach, możliwe dodatkowe usługi promocyjne, wspólne zdjęcia autografy

- czytamy w promowanym ogłoszeniu na jednej ze stron. 

W ogłoszeniu cytowany jest też sam Wałęsa:

"Mimo, że mam emeryturę prezydencką, ale też czuję, że chcę się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem w budowaniu dobrego imienia Polski w świecie. Spotykałem się z przywódcami państw, z królami, z Papieżem, chętnie przekażę doświadczenia i wiedzę w polskich firmach, wezmę udział w ich promocji na świecie, by budować realną wartość polskiej gospodarki"

Spotkanie w czasie 1-2 godziny ma kosztować, jak napisano w ogłoszeniu, od 20 tysięcy złotych. Dodano, że cena jest do ustalenia. 

Zainteresowani mogą zgłaszać się przez internetowy formularz i umawiać terminy z biurem prezydenta Wałęsy. Portal niezalezna.pl potwierdził, że ogłoszenie jest prawdziwe i że cieszy się sporym zainteresowaniem. 

Emerytura to za mało

Lech Wałęsa w przeszłości twierdził, że 6 tys. złotych prezydenckiej emerytury to za mało, by mógł godnie żyć.

„Nie mogę latać na wykłady, a muszę jakieś pieniądze zarabiać, bo żona wydaje więcej, niż mamy. I nie wiem, jak dalej przeżyję”

- wyznał w rozmowie z "Super Expressem" były prezydent.

 

Źródło: niezalezna.pl

#Lech Wałęsa

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo