W obronie reformy sądów! Polscy patrioci z USA wspierają manifestację w Warszawie. Zobacz WIDEO

Zdjęcie ilustracyjne / niezalezna.pl

  

Środowiska patriotyczne w Stanach Zjednoczonych, w tym liczna reprezentacja Klubów "Gazety Polskiej", popierają sobotnią manifestację w obronie państwa prawa, suwerenności, konstytucji oraz wsparcia reformy sądownictwa. Do Polski popłynęło wiele ciepłych słów, co zobaczyć możecie w materiale wideo tylko na portalu Niezależna.pl!

W sobotę 8 lutego o godz. 12:00, przed Trybunałem Konstytucyjnym w Warszawie będzie można zademonstrować swoje przywiązanie do państwa prawa, suwerenności, konstytucji i opowiedzieć się za realną reformą wymiaru sprawiedliwości. 

Tych, którzy przyjadą do Warszawy, wspierać będą duchowo patrioci zza oceanu. Ze Stanów Zjednoczonych popłynęło mnóstwo miłych słów dla tych, którzy zademonstrują swoje przywiązanie do państwa prawa. 

- Pozdrawiamy wszystkich uczestników demonstracji 8 lutego. Jesteśmy z wami, to jest bardzo ważna demonstracja, trzeba ją podkreślić. Polskie społeczeństwo, gdziekolwiek ono jest, tak jak my w Nowym Jorku, wspiera suwerenne decyzje państwa polskiego. Nie pozwolimy, żeby naciski zewsząd, czy polityków z zachodu czy teraz dołączająca do nich moskiewska propaganda, zmieniły nasze decyzje, które podjęliśmy 5 lat temu. Wspieramy Was!

- brzmi wiadomość od przedstawicieli Klubu "Gazety Polskiej" w Nowym Jorku. 

- Wspieramy reformę wymiaru sprawiedliwości! Precz z komuną!

- podsumowują klubowicze z Nowego Jorku.

Do akcji dołączają się również przedstawiciele środowisk patriotycznych z Filadelfii - Komitet Obchodów Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej i Ludobójstwa Katyńskiego z "amerykańskiej Częstochowy" oraz organizacje wchodzące w skład komitetu, w tym Kongres Polonii Amerykańskiej - wydział w New Jersey, Kluby "Gazety Polskiej" z Filadelfii, New Jersey i Nowego Jorku, Reduta Dobrego Imienia w USA oraz inne organizacje patriotyczno-niepodległościowe. 

- Chciałem wyrazić poparcie dla reform, które przeprowadzane są przez rząd dobrej zmiany, a związanych z sądownictwem. Również popieramy marsz, który odbędzie się 8 lutego w Warszawie. Dołączamy się do tej manifestacji, do poparcia dla reform pod hasłem: "Budujmy wspólny front patriotyczny. Polonia Semper Fidelis"

- słyszymy w nagraniu z Filadelfii. 

Kolejny głos poparcia dla manifestacji i reformy wymiaru sprawiedliwości dobiega z Chicago. Oddajemy głos głównej organizacji prawicowej Polonii - Polonia for Poland oraz Klubowi "Gazety Polskiej" z Chicago.

- Jesteśmy przeciwni wszelkim atakom ośrodków zagranicznych na rząd polski, prezydenta i tę reformę

- deklarują. 

Klubowicze z Los Angeles także przesyłają mnóstwo dobrej energii do Warszawy:

- Jest to kontynuacja działań ludzi, którzy w 1980 roku zakładali Solidarność i jednym z tych postulatów były wolne i niezależne sądy. Epilog tego działania nastąpił teraz, za czasów rządów Zjednoczonej Prawicy

- takie słowa padają w nagraniu z Los Angeles.

Wideo ze słowami wsparcia do Warszawy zobaczyć możecie poniżej:

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Włochy. Śmiertelna ofiara koronawirusa

Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

  

We Włoszech zanotowano pierwszą śmiertelną ofiarę koronawirusa - podały media za służbami medycznymi. Zmarł 78-letni mężczyzna w regionie Wenecja Euganejska na północy kraju.

W piątek zanotowano łącznie 16 nowych przypadków groźnego wirusa w tym kraju. Osoby te zaraziły się we Włoszech.

Epidemia koronawirusa, który może wywoływać groźne dla życia zapalenie płuc, wybuchła w grudniu w mieście Wuhan w prowincji Hubei w środkowych Chinach i rozprzestrzeniła się na ok. 30 krajów na całym świecie.

Według najnowszych danych w całych Chinach kontynentalnych potwierdzono ponad 75 tys. przypadków zakażeń; spośród tych osób 2236 zmarło, a ponad 16 tys. wypisano już ze szpitali. Jak dotąd odnotowano poza Chinami kontynentalnymi 13 zgonów z powodu koronawirusa: cztery w Iranie, trzy w Japonii, dwa w Hongkongu i po jednym w Korei Południowej, na Tajwanie, na Filipinach i we Francji

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts