Wicenaczelny „Wyborczej” obiecał rozdać milion egzemplarzy swojej gazety... Wyszło śmiesznie

„Te wybory to walka Dawida z Goliatem. Naszym obowiązkiem jest pomóc Dawidowi” – oświadczył dziś zastępca redaktora naczelnego „Gazety Wyborczej” Jarosław Kurski w specjalnym filmiku i zapowiedział, że… w miastach poniżej 100 tys. „rozdamy 1 mln. egz. bezpłatnej gazety przedwyborczej”. Internauci nie wytrzymali: "Od Dawida dostaniecie prosto między oczy ", "To nie Dawid pokonał Goliata tego dokonał BÓG. Z pozdrowieniami od betonu PiS" - to tylko niektóre komentarze.

Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

Portal wyborcza.pl zamieścił na swoich łamach tekst pod znamiennym tytułem "Kurski: Nie po to przez cztery lata PiS przejmował państwo i utrwalał władzę, by teraz ryzykować jej utratę. To walka Dawida z Goliatem". Możemy w nim obejrzeć krótki filmik, gdzie mówi:

- Wszystkie zasoby państwa, media publiczne, spółki, administracja, a także Kościół niestety - są wielkim i niewyczerpanym zasobem sztabu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości. W tym sensie te wybory nie są uczciwe. To walka Dawida z Goliatem. Naszym obowiązkiem jest pomóc Dawidowi. Ludzie muszą się dowiedzieć tego, co władza próbuje przed nimi ukryć! I pamiętajcie Państwo, to Dawid pokonał Goliata. Zobacz cały komentarz Jarosława Kurskiego

- czytamy na ich stronie.

Tekst zamieścił również sam zainteresowany - zastępca redaktora naczelnego "Gazety Wyborczej" Jarosław Kurski publikując tekst na swoim profilu na Twitterze z komentarzem i obietnicą rozdania miliona egzemplarzy gazety: 

"Te wybory to walka Dawida z Goliatem. Naszym obowiązkiem jest pomóc Dawidowi. Ludzie muszą się dowiedzieć tego, co władza próbuje przed nimi ukryć! W miastach poniżej 100 tys. rozdamy 1 mln. egz. bezpłatnej gazety przedwyborczej. To Dawid pokonał Goliata".

Internauci nie pozostawili tego bez odpowiedniego komentarza:

 

 

 


Źródło: niezalezna.pl

#wybory parlamentarne 2019 #PiS #Dawid #Goliat #TVP #Jarosław Kurski

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo