Dzieci "prezentem" dla pedofila? Media: "Łowca" modelek przekazał Epsteinowi trzy 12-latki

zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com/CC0/Alexas_Fotos

  

Pracujący jako „łowca” utalentowanych modelek Jean-Luc Brunel podarował Jeffreyowi Epsteinowi jako prezent urodzinowy ubogie 12 – letnie trojaczki w celu wykorzystania seksualnego. Oskarżycielka Epsteina - Virginia Roberts Giuffre - opisała niedawno na łamach zachodniej prasy sadystyczny prezent urodzinowy dla milionera. 

Kobieta oświadczyła także, że biznesmen chwalił się, że zapłacił za to, by 12-letnie dziewczynki, przyleciały z Francji na jeden dzień. „Podarunek” ten był dziełem długoletniego przyjaciela Epsteina, Jean-Luca Brunela. Wcześniej Epstein zainwestował milion dolarów, by wspomóc start firmy Brunela w Miami. Firma ta miała działać w branży modelek. W zamian oczekiwał „dostawy” nowych dziewcząt. 

Według dokumentów Brunel miał nielegalnie zaopatrywać w wizy nieletnie dziewczęta pochodzące z zagranicy. Epstein miał następnie umieszczać je w apartamencie swojego brata na Manhattanie. 

Brunel, 72-letni „łowca” talentów, zaprzeczył, by był zamieszany w te przestępstwa.

Jednak dokumenty sądowe mówią wyraźnie, że Jeffrey Epstein wykorzystał w 2015 roku trzy 12-letnie dziewczynki, które przyleciały z Francji w celu seksualnym – opisuje sprawę gazeta „Daily Mail”. Te nowe zarzuty wysunęła oskarżycielka Epsteina - Virginia Roberts Giuffre - która twierdzi, że została wykorzystana jako „niewolnica seksualna” przez finansistę milionera oraz jego dziewczynę Ghislane Maxwell, kiedy miała 15 lat (w 1999 roku).

Giuffre wysunęła zarzuty w pozwie cywilnym wniesionym przez biuro adwokata w Miami w 2015 roku. Zarzut ten miał obalić ugodę, zgodnie z którą Epstein otrzymał w 2008 r., zaledwie 13 miesięcy więzienia po tym, jak przyznał się do seksu z nieletnim. Giuffre oświadczyła także, że francuskie trojaczki były darem od długoletniego znajomego Epsteina i częstego gościa Jean-Luca Brunela.

Jeffrey przechwalał się tym, że spotkał dwunastolatki z Francji, ponieważ były one biedne, a ich rodzice potrzebowali pieniędzy

- powiedziała Giuffre. Oświadczyła także, że widziała trzy dziewczynki na własne oczy i że Epstein wielokrotnie opisywał jej, w jaki sposób masowały go i uprawiały z nim seks. Następnego dnia po urodzinach zostały odwiezione do Francji.

„Epstein opowiedział mi także, jak Brunel kupił je w Paryżu od rodziców, oferując im pewną sumę pieniędzy, wizy i perspektywy kariery modelki. Śmiejąc się przez cały czas, Jeffrey twierdził, że to absolutnie genialne, jak łatwo pieniądze mogą wpływać na wszystkie dziedziny życia. Jego zdaniem można było wszystkich i wszystko kupić".

Inny proces cywilny z udziałem Giuffre'a dotyczy werbowania przez Brunela i Epsteina młodych dziewcząt z Ameryki Południowej i Europy Wschodniej do uprawiania z nim seksu. Obaj biznesmeni obarczali dziewczęta kosztami wynajmu mieszkania, a następnie zmuszali je do sprzedaży swych ciał za pieniądze poprzez seks oraz pornografię.  

Epstein został aresztowany w zeszłym miesiącu pod zarzutem zorganizowania siatki handlarzy nieletnimi dziewczętami a następnie wykorzystywania ich jako niewolnice seksualne. 

10 sierpnia został znaleziony martwy w swej celi na Manhattanie. Do końca nie przyznawał się do winy.

Śmierć Epsteina nastąpiła zaledwie 24 godziny po tym, jak ujawniono ponad 2000 stron nowych dokumentów opisujących przerażające zarzuty dotyczące wykorzystywania seksualnego nieletnich dziewcząt.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: dailymail.co.uk, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Zembaczyński (KO) zdobył najwięcej głosów w regionie

/ Trolek12 [CC BY-SA 4.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)]

  

Witold Zembaczyński z KO otrzymał największą liczbę głosów w wyborach do Sejmu w regionie - poinformowało Krajowe Biuro Wyborcze w Opolu. Na wiceprzewodniczącego Nowoczesnej swój głos oddało 40 tysięcy wyborców. Zaraz za nim jest Violetta Porowska (PiS) z 38,5 tys. głosów.

Według nieoficjalnych jeszcze wyników Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Opolu, najwięcej mandatów w regionie otrzyma PiS (5), który wyprzedza KO (4 mandaty). Dla PSL KO, SLD i Mniejszości Niemieckiej przypadną po jednym miejscu w Sejmie. Na reelekcję może liczyć Witold Zembaczyński i Paweł Kukiz.

Prawo i Sprawiedliwość może otrzymać pięć mandatów. Największą liczbę głosów z tej listy otrzymali: wicewojewoda Violetta Porowska (38,5 tys.), Katarzyna Czochara (23,1 tys.), Janusz Kowalski (20,9 tys.), Kamil Bortniczuk (16,9 tys.) oraz Marcin Ociepa (16 tys.).

Największą liczbę głosów w komitecie KO zdobyli: Witold Zembaczyński (40 tys.), Tomasz Kostuś (17 tys.), Rajmund Miller (8,8 tys.)i Ryszard Wilczyński (6,4 tys.).

Wśród kandydatów listy PSL KO do Sejmu najwięcej głosów otrzymał Paweł Kukiz (23,4 tys.). Mandat poselski dla KW SLD otrzyma Marcelina Zawisza, na którą swój głos oddało 19,2 tysiąca wyborców. Do sejmu wejdzie jeszcze Ryszard Galla z KWW Mniejszość Niemiecka, na którego zagłosowało 13,9 tysiąca osób. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl