"Nie możemy tego mówić, bo nas przepędzą". To nagranie pokazuje, jak PO chce oszukać Polaków!

Rafał Grupiński, prominentny polityk PO, brał udział w dzisiejszym marszu opozycji. W trakcie przemarszu został zapytany przez jednego z uczestników o stosunek PO do wprowadzenia tzw. związków partnerskich. Parlamentarzysta dał do zrozumienia, że Platforma wdroży ten czołowy postulat środowisk LGBT, ale przed wyborami do parlamentu nie będzie o tym mówić: "Nie eksponujemy tego za bardzo, może to Rafał robić w Warszawie, ale my nie możemy tego mówić w Pleszewie czy w Świebodzinie, tak? Bo nas przepędzą".

twitter.com/pikus_pol

Rafał Grupiński - były przewodniczący klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej - został zaczepiony podczas dzisiejszego marszu opozycji przez jednego z uczestników. Mężczyzna zapytał go o związki partnerskie. Czyli o czołowy postulat środowisk LGBT.

Odpowiedź Grupińskiego, który został nagrany, szokuje. Okazuje się, że Platforma Obywatelska zamierza bawić się w lewicową inżynierię społeczną, ale... ukrywając to przed wyborcami. Zwłaszcza przed tymi z "prowincji", którzy mają dostarczyć głosów, a potem zostać oszukani.

Oto, co powiedział Grupiński, za którym na nagraniu symbolicznie wręcz powiewa tęczowa flaga środowisk homoseksualnych:

- My będziemy na pewno w tej sprawie działać progresywnie. Ale po dwudziestym którymś października... [wybory parlamentarne - przyp. Niezalezna.pl]. Po prostu musimy też prowincję przyciągnąć do głosowania. My musimy każdy głos zebrać z tego wieńca, żeby wygrać [wybrać?], stąd też dzisiaj nie eksponujemy tego za bardzo. Może to Rafał robić w Warszawie, ale my nie możemy tego mówić w Pleszewie czy w Świebodzinie, tak? Bo nas przepędzą. Tu jest problem.

 

 

Źródło: niezalezna.pl

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo